Autor Zpráva
email
Profil *
Zdravím, potřeboval bych radu z trochu jiného soudku. Jakým způsobem zaslat “nevyžádaný” email, aby nebyl považován za nevyžádaný, tzn. s jakým doprovodným textem nebo upozorněním? Lze to vůbec z právního hlediska realizovat. Jde o to, že bych chtěl určité subjekty informovat o vzniku nových stránek popřípadě je požádat o spolupráci. Nijak nechci později bez svolení otravovat další nevyžádanou poštou, jde o prvotní kontakt a info.
Děkuji za radu
Davex
Profil
email:
Jakým způsobem zaslat ‘nevyžádaný” email, aby nebyl považován za nevyžádaný
Takovým způsobem, aby bylo zaručeno, že ho budeš posílat pouze takovým příjemcům, kteří předem prokazatelně souhlasili s příjmem nevyžádaných e-mailů od tebe.
email
Profil *
Dobře, chápu. Takže prvotní kontak je možný dosti omezeně.
Řekněme, že na stránkách subjektu, od kterého bych rád získal určité informace (např. o výrobku), je uveden emailový kontak. Už to je svolení k zaslání emailu s dotazem nebo prosbou o informaci, a nebo musí být vedle emailu uvedeno svolení, že je možné zaslat dotaz?
Jde o to, že v tom případě nejde o rozesílá nějakých hromadných necílených emalů, ale důvodem je získání konkrétních informací od konkrétního subjektu.
Samozřejmě, kdybych chtěl opakovaně někomu zasílat sdělení, musel bych k tomu mít již souhlas, to chápu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0