Autor Zpráva
Eva4
Profil *
Dobrý den, prosím Vás, má někdo zkušenosti s nabízenými službami seeky.cz.

Díky a přeji hezký den
hajek78
Profil
Dobrý den,
v naší společnosti se seeky pracujeme. Je dobré mít větší návštěvnost na webu, pak systém generuje zajímavé údaje o návštěvnících stránek. Podařilo se nám ze získaných údajů oslovit již několik nových klientů a s nimi uzavřít obchod. Je potřeba se službě malinko věnovat, pak přinese i výsledky. Dříve jsme spolupracovali s Leady, ale ta služba nás zklamala, takže jsme hledali něco podobného a SEEKy jsme mohli vyzkoušet na 14 dní zdarma a již během těchto 14 dní jsme uzavřeli první obchod. Takže jsme zkusili podepsat na rok a již nyní víme, že tuto službu prodloužíme. Zkuste společnost Alsentu kontaktovat a třeba Vám také nabídne 14 denní zkušební provoz.

Přeji hezký večer.

Petr
Davex
Profil
hajek78:
Mohu se jen zeptat, v jaké firmě se seeky pracujete? S ohledem na další okolnosti nevypadá tato zkušenost moc nezávisle.
Cody
Profil
To je podobné jako dealy.cz, ale nevím jak to souvisí se SEO. Myslím, že nijak ne?
Davex
Profil
Cody:
Z popisu služby seeky jsem vůbec nepochopil princip, takže nedokážu posoudit.

Mám oprávněnou obavu, že zatím by toto téma mohlo mít největší souvislost s klamavou reklamou, protože tady někdo, kterého by pravděpodobně bylo možné nepřímo identifikovat jako osobu přímo spjatou s provozovatelem služby seeky, doporučuje vlastní služby vydávajíce se za spokojeného zákazníka. Ale třeba je to jen shoda jmen a Pacov je větší město než jak vypadá na mapě.

Prozatím přesouvám do kategorie Webová reklama.
hajek78
Profil
Davex:
Davex:
Dobrý den,
jsme sice z Pacova, ale pracuji ve společnosti Stejkr.cz v Čechticích. Znám provozovatele tohoto systému a i to pomohlo, abych jejich službu vyzkoušel jak jsem psal výše. Opravdu jsme v naší společnosti s jejich službou spokojeni, ale jak jsem psal také výše, záleží na vašem vlastním webu, jak je kvalitní a jakou má návštěvnost. Tato služba vám nové návštěvníky stránek nepřivede, ale dovede opravdu velké procento návštěvníků identifikovat. Používáme i google analytics a tak víme, že přístupy identifikované Seeky rozhodně nejsou smyšlenými věcmi. Nebudu Vás přesvědčovat o přínosech této služby. Jen konstatuji, že v naší společnosti s touto službou aktivně pracujeme a přináší nám kvalitní obchody.

S pozdravem Petr
Davex
Profil
To je opravdu taková náhoda, že to stojí za archivaci.

hajek78 - Petr Hájek - tel. ...329252
Petr Hájek pracující pro Alsenta s.r.o. - tel. ...329253
alsenta
Profil *
Davex:

Dobrý den pane DAVEX,

četl jsem tuto diskuzi o našem projektu seeky.cz. Doplním pouze pravdivé informace. Pan Hájek u společnosti ALSENTA s.r.o. nepracuje již více jak rok(navíc byl jen externí pracovník). Nyní pracuje skutečně ve společnosti STEJKR, kde si službu zakoupili. Nevím, zda na základě pana Hájka, ale objednával přímo majitel firmy. Nebudu tím, ale klienta zatěžovat. Dedukce telefonního čísla jde trochu mimo, protože je to jeho osobní číslo.

Služba je sama o sobě přínosná, je možné si ji nasadit na vlastní stránky zdarma, není třeba dělat takovéto diskuze.

Pane Davex, pokud máte více dotazů a chcete vše vysvětlit, než začnete obviňovat z nepravd, prosím kontaktujte mne. Zavolal bych Vám nebo napsal, ale na sebe žádný kontakt neuvádíte.

Předpokládám, že nás tato diskuze nepoškozuje, nicméně je zavádějící a předpokládám, že se zde měli prezentovat i názory těch co to používají(pozitivní a negativní) a diskuze měla být přínosem pro všechny. Takto je to ale špatně a Vaší vinou je to diskuze o něčem jiném. Nicméně chápu, jak jste k tomu došel, proto Vám píši.

Hezký den.

S podravem
Zbyněk Lakomý
ALSENTA s.r.o.
Chamurappi
Profil
Reaguji na alsentu:
Takto je to ale špatně a Vaší vinou je to diskuze o něčem jiném.
Jeho vinou? Tvůj údajně bývalý externí pracovník tady velmi silně naznačil, že Seeky.cz našel před dobou kratší než rok. Což po následujících zjištěních vypadá poněkud nedůvěryhodně.

Pro pořádek ještě doplním, že motivaci tazatelky Eva4 jsme také zkoumali a ta je věrohodná.
alsenta
Profil *
Chamurappi:

Vážený Chamurappi,

nic se neděje, ani já nemohl ovlivnit, co kdo napsal a napíše, to je jediný důvod, proč sem na toto místo vůbec píši, spíše mě mrzí takové jednání.

Hezký den.

ZL
Chamurappi
Profil
Co s tímto vláknem? Navrhuji asi vrátit do SEM.
Davex
Profil
Chamurappi:
Navrhuji asi vrátit do SEM.
Souhlasím. Dostatečně se vyjasnilo, že se z náhodného kolemjdoucího stal náhodný známý a nakonec se vyklubal náhodný bývalý spolupracovník.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0