Autor Zpráva
Sxmanek
Profil
Dobrý den, oslovil mě člověk zda bych nechtěl na svoje stránky umístit reklamu. Jedná se o stránky www.tgear.funsite.cz. Denní návštěvnost cca 2500-3000UIP. S největší pravděpodobností se bude jednat o banner v headeru o rozměrech 728x90 a bude to reklama na trička v tématice Top Gearu. Nechtěl bych nějak přestřelit nebo naopak, tak se radši ptám.
janbarasek
Profil
Sxmanek:
Nechtěl bych nějak přestřelit nebo naopak, tak se radši ptám.
Být na tvém místě, tak se snažím cenu dostat co nejvýše to půjde a pak snižovat. Obráceně to jde dost špatně.

Nepíšeš, jestli chceš reklamu platit za čas, nebo za počet zobrazení/kliknutí.
Být tebou, tak se inspiruji cenovou politikou již zavedených reklamních služeb a cenu zkusil lehce zvýšit (max. o 10%) a když by se to zákazníkovi nelíbilo, tak postupně snižovat na cenu, kterou jsi ochoten akceptovat.

Mě osobně by vyhovovalo 0.3 až 1 kč za prokliknutí, nebo 5 - 15 kč za 1000 zobrazení. Není to nijak předražené, ani nijak extra levné (někdy lze sehnat reklamu i daleko levněji). Také bych bral při výběru ceny ohled na to, jak moc je ta reklama otravná pro návštěvníky. Čím otravnější, tím dražší.

Konečně cena záleží dost na tvém subjektivním pohledu, my ti můžeme maximálně poradit a navést na cestu. Rozhodnutí je až na tobě (přecijen, je to tvůj web a tvé peníze).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0