Autor Zpráva
Debo
Profil *
Ahoj

vedu herní magazín a chtěl bych do něj začlenit herní affiliate. Máte s tím někdo zkušenosti? Jaký provizní systém bych si měl vybrat? Máte nějaké tipy a rady? Stránka má přibližně 200 UIp denně. Dá se na tom vůbec něco trhnout? Díky moc..
Str4wberry
Profil
Zjednodušeně řečeno existují dva způsoby:

1) Propagovat koupi (většinou) AAA hry v nějakém e-shopu. Provise je zpravidla v procentech z prodeje. Například 5 %, což při koupi hry za 1000 Kč dělá 50 Kč. Známější obchody mají obvykle procento nižší a naopak.

2) Propagovat různé online hry. Kde je jako konverse brána například registrace do ní. Tam může být odměna za registraci třeba 30 Kč.

Na otázku, kolik se dá trhnout na 200 návštěvnících, se nedá obecně odpovědět. Záleží na kvalitě návštěvnosti, míře, jíž stránku reklamou zaneřádíte, a podobně.
jenikkozak
Profil
Debo:
Dá se na tom vůbec něco trhnout?
Nepočítal bych s žádným zázrakem. Pokud chceš nějakou hodnotu, plácnu… řádově koruny denně. Asi nic, co by se extra vyplatilo. Výhodnější by mohlo být domluvit se na pronájmu reklamní plochy s konkrétním inzerentem.
Petr Maly
Profil
No a proč to jednoduše nezkusíš registrace a nahození banneru je otázka pár desítek minut za tu dobu cos čekal na odpověď si už třeba mohl i něco vydělat :) ale při 200Uip to opravdu moc nebude :)
Moderátor jenikkozak: Používej prosím interpunkci.
jenikkozak
Profil
Petr Maly:
za tu dobu cos čekal na odpověď si už třeba mohl i něco vydělat :)
Mnohonásobně víc by si vydělal, kdyby při tom čekání třeba roznášel letáky nebo myl okna u benzinky, na což by na rozdíl od reklamy nepotřeboval živnostenské oprávnění, protože by nešlo o soustavnou činnost.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0