Autor Zpráva
jede52
Profil
Prošel jsem příspěvky na téma "Adblok Plus" a "rozházená stránka", avšak mě to neposunulo dále.
Můj problém: mám vlastní i-sites, které zkušebně zobrazuji ve třech NB/PC a dvou smartphonech - vše OK.
Jen v mojem NB se jaxy rozhážou. Je tam tabulka s cca. 18-ti obrázky a po kliknutí na obrázek se tento extra zobrazí zvětšeně.
Když to testuji v PSPad (lokálně je vše OK) a z jiných NB/PC také, jen z mého je to rozházené a "prošpikované" prázdnýma rámcema
od reklamy. Používám zmíněný "ABP". Je možné, že ho mám špatně konfigurovaný, nebo je to nějaký červ, vir? Mám tu Ad-Aware a i avast! a dnes ráno jsem vymazal i nějakej Malware (nepamatujii se na přesné označení). Děkuji předem za "nakopnutí" a slušné zacházení s hloupým Honzou ;-)
jede52
Profil
...jo a taky mám problém jak odinstalovat "http://advertising-support.com/why.php" .... vyboxuje reklamu a dělá mi namísto ní rámečky a posouvá nahoru a dolu www stránky. Mimochodem na jejich stránkách jsem se chtěl dozvědět, jak tuto funkci potlačit, ale vodí mě to za nos a stále dokola. Viz: If you'd like to remove all software and associated advertising provided by this product, you may easily uninstall the program from "Add/Remove programs" on your Windows computer. For additional help please visit our support page.
Martin Weis
Profil
Ahoj,
neuvedl si zda je na ostatních počítačích stejná verze OS, prohlížeče a ADP. Můžeš zkusit deaktivovat v prohlížeči ostatní zásuvné moduly, případně prohlížeč resetovat do výchozího nastavení.
Můžeš zkusit položit dotaz na jejich technickou podporu https://adblockplus.org/forum/viewforum.php?f=1&sid=276bbe83f2f7ee422c92625a74702c44 , nicméně je třeba v angličtině. Pokud ani tam odpověď nenalezneš můžeš ADP odinstalovat. Co se týče problému s nemožností odinstalace Advertising Support uváděné v dalším dotazu, měl jsi hledal v přidat /odebrat programy či programy a funkce nežádoucí reklamní programy a odtamtud je odinstalovat. Pokud máš ve Windows spyware, malware atd. těžko ti odsud přes fórum někdo pomůže, bude třeba zásahu zkušeného uživatele či IT přímo na tvém počítači.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0