Autor Zpráva
BliQQ
Profil
Zdravím,
mám web s návštěvností 1500+ lidí za den. Jedná se o lidi z celého světa, většinou se jedná o hráče počítačových her.
Řekl jsem si, že když na obsahu této stránky pracuji každý den tak by bylo dobré si na tom něco přivydělat.
Moje otázka zní. Existuje nějaká stránka jako webtrh.cz, ale celosvětově?
Chtěl bych sehnat lidi, kteří by měli zájem o nějaký prostor/reklamu na můj web.
Děkuji všem moc za odpovědi ;)
Juandev
Profil
Tak proč si tam nedáš reklamu od Googlu? Je to jednoduché a bze starostí.
Mája
Profil
Souhlasím, s Googlem si můžeš bezstarostně vydělat pěkné peníze a nemusíš shánět inzerenty, je jedno z jakého státu jsou, ukáže jim to reklamu, podle toho co dříve hledali a tak je tam větší míra prokliku a větší výdělek pro tebe.
jenikkozak
Profil
Mája, Juandev:
AdSense je pro člověka s alespoň průměrnými obchodními schopnostmi málo výhodný systém. Přímá dohoda s inzerentem má několik výhod:
- Chybí prostředník, který si ukrajuje 30 % zisku pronajímatele reklamní plochy.
- Výše příjmů záleží na tvé schopnosti komunikace. Mnohdy není problém si domluvit cenu i o řád vyšší, než jsou zisky z automatických systémů. (Nevím ale, jak je to na trhu s hráči počítačových her, s touto oblastí zkušenosti nemám.) Platba za proklik či počet zobrazování banneru na málo relevantních webech obvykle není to, co inzerent hledá.
- Dohoda se uzavírá na dobu určitou, získáš tak spolehlivý zisk třeba po dobu jednoho roku. U automatického systému tuto jistotu nemáš.
- Můžeš dostat platbu předem nebo alespoň zálohu. Nemusíš měsíce čekat, než se ti nashromáždí dostatečný obnos k investici.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0