Autor Zpráva
bicebs
Profil
Doma máme spoločné pripojenie na internet a aj počítač. Nechcem aby mi niekto z rodiny klikal na reklamy na youtube channely ani na fb fanstránke ani na mojej internetovej stránke. Kliknutie na reklamu sa pokladá za podvod ak je z jedného počítača alebo siete? Mám si zabezpečiť vlastné pripojenie alebo počítač s rovnakým pripojením? Ak som predtým pred pridaním reklám na youtube a fb fanstránke pridával príspevky a videá zo spoločnej siete a spoločného počítača bude vadiť ak niekto z rodiny klikne na reklamu? Pýtam sa pre prípad že by mi chceli robiť naschvál zle.
jefitto44
Profil
To máš dobrú rodinu, čo ti naschvál robí zle :D
bicebs
Profil
jefitto44:
Ja iba pre istotu lebo bratia sú občas protivný a mohli by závidieť.
juriad
Profil
Podvodu se dopouští osoba, nikoli počítač či počítačová síť. Poskytovatel reklamy může mít podezření na nestandardní použití, ale jen zvýšená aktivita z počítače / počítačové sítě, ze kterého/které se vlastník stránky často připojuje rozhodně nestačí k nějaké penalizaci.
Občasný proklik rozhodně vadit, člen rodiny je stejně dobrým zákazníkem jako kdolik jiný.
bicebs
Profil
Asi pred pridaním reklám zablokujem svoju stránku. Je možné zablokovať na danom počítači youtube channel a videá ktoré sú na ňom umiestnené? Alebo fb fanstránku?
jefitto44
Profil
Mala by na to stačiť rodičovská kontrola, ak ma pamäť neklame
bicebs
Profil
jefitto44:
Ďakujem.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0