Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Potřeboval bych poradit, jakou reklamu umístit na malý e-zine a částečně blog. Zatím se rozhoduji mezi Adcontext a BBkontext. Který z těchto systémů byste mi doporučili. Jedná se mi tedy hlavné o textovou reklamu.

Dík.
Richi
Profil
Dej odkaz
Yuhů
Profil
zkus oboje, co ti brání? Nevím, přímých zkušeností je zatím málo. Čekat na české AdSense v případě blogu nemá smysl.
Anonymní
Profil *
De facto mi nebrání skoro nic, až na nutnost si vyřídit certifikát a tak podbně. Jednalo by se o reklamu na konci článku, něco jako na lupě. U BBkontextu se mi nelíbí ta grafika obdélníku.
elity
Profil *
Doporučuji www.adcontext.cz , můžeš si nastavit svůj vzhled textových odkazů takže to zapadne do vzhledu
Tower
Profil
U těchto systémů mi velice vadí zobrazovaní odkazů se stejnou cílovou adresou. S relevancí zobrazovaných odkazů to také stojí za nic. Nejhorší je, když čtete článek o webdesignu a zobrazí se Vám reklama na zlaté mince...

Obecně je ale adcontext graficky přívětivější, který je však lepší k tomuto účelu nevím.
radimh
Profil
Jakou máš návštěvnost? Já bych doporučil www.bbkontext.cz - a zejména jejich bbText. Dosahuji slušných výsledků, bližší info rád poskytnu na e-mailu blog(zavináč)brouzdej.cz
Anonymní
Profil *
Jsou věci, které mě žhaví do běla. Je to například zabrazení více jak jedné reklamy na jednu instituci v bloku (s různým textem reklamy), nevíte, kde to proti tomu mají ošetřené?
RadimH
Profil *
To Anonymní:
Pokud se tvůj dotaz týká bbKontextu, tak přímo v systému můžeš zakázat adresu konkurence. Stačí najet myší na "Provozovatelům serverů" a zvolit "Zákaz konkurence". Tady si dáš URL adresu té instituce a ona se posléze nebude zobrazovat.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0