Autor Zpráva
anonymníí
Profil *
Ahoj,
titulek není asi zcela výstižný (GA účet je jeden, služeb více), uvedu na pravou míru.

- mám jeden účet na GA (řekněme info@example.com), který pod sebou má několik služeb (web A, web B, web C, ...)
- s tímto e-mailem mám pro web A zřízen AdWords a propojen s GA (vše funguje)
- jelikož na jeden e-mail lze mít jen jednu AdWords kampaň (resp. sadu kampaní), založil jsem si druhý mail, adwords@example.com a vytvořil si kampaň k webu B. Potud OK. A nyní bych potřeboval tento AdWords účet svázat se službou GA pro web B, jenže mi to nejde. GA hlásí, že pro daný účet (info@example.com) už adwords existují a další připojit nelze.

Když dám v GA "propojit účty", nabízí mi to jen ID AdWords účtu k e-mailu info@example.com, který už je s nějakou GA službou propojený, ale hlavně patří k jinému webu.

Zkoušel jsem u dané služby nastavit maxiální práva účtu adwords@example.com, totéž ve druhém AdWords mailu info@example.com. Obojí ale bez úspěchu, propojení se nekoná.

Zeptám se tedy, jak mám postpovat? Věřím, že nějaká cesta musí existovat, nejsem snad jediný, kdo má pod jedním GA účtem více sledovaných webů a současně chce pro více než jeden z nich tvořit reklamní kampaně a pozorovat výsledky.

Pozn.: účty v AdWords musí být oddělené, jedná se o finance více subjektů, proto potřebuji mít ke každému webu vlastní kampaně a účetnictví. Jinak do AdWords nikdo krom mě nechodí, oboje jsou moje e-maily a mám je v plné moci.

Díky.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0