Autor Zpráva
rybarada
Profil
Zdravím, nejsem ještě plnoletý, takže mám účet AdSense na rodiče. Účet na tátu jsem si dělal před cca 5 lety, ten mi Google neschválil, poté jsem si tedy udělal účet na mamku a ten jsem měl schválený. Bohužel mi ho po nějaké době zablokovaly kvůli falešným klikům (já jsem neklikal) a na odvolání reagoval robot. Uplynulo 5 let a já bych potřeboval znovu účet založit. Mohu založit na jednoho z rodičů opět účet? Rozdíl by byl akorát v tom, že již mám vlastní bankovní účet. Snad tomu rozumíte :)
Předem děkuji za odpověď
Harka
Profil
rybarada:

Tak ja síce nejdem odpovedať na otázku chalana nadomou, ale sám sa chcem spýtať na niečo čo patrí pod takýto názov témy. Asi pred 4 rokmi som si založil účet na AdSense a až potom som zistil že to by som musel mať aj živnosť a platiť dane z čoho som dostal strach, takže som nikdy účet nepoužíval, a ani ich reklamy som nikde nemal na webe. Asi pred týždňom som od AdSense dostal email že môj účet práve zrušili, možno je to dobre lebo aj sám som rozmýšľal či ho nezrušiť a založiť si nový, pretože teraz sa mi možno bude meniť situácia,. Na úrade práce mám podanú žiadosť o príspevok na podnikanie, a ak mi ho schvália bude zo mňa živnostník, potom by som to s tými reklamami mohol skúsiť od znova.

Chcem sa teda spýtať či si môžem teda po otvorení živnosti založiť nový účet na adSense, trebárs cez pôvodny email, alebo nejaký iný a či to nebude nejaké porušenie podmienok u nich. Dík za radu

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0