Autor Zpráva
Smaragd
Profil
Dobrý večer,chcel by som sa opýtať, mám stránku na systéme WordPress a dal som si posúdiť stránku na zobrazovanie reklám na AdSense,schválili mi žiadosť a teraz som si mal vytvoriť banner a vložiť HTML kód ba stránku,aby som potvrdil svoju žiadosť .Chcem sa opýtať, či je potreba vkladať ten kód,keď mám WordPress a tam som si nainštaloval plugin na ADsense a cez neho som si vytvoril reklamnú plochu.Chem len vedieť, či ti to treba vložiť ručne ten kód alebo stačí vytvorenie reklamnej plochy v plugine.
snazimse
Profil
Zdravím,

mělo by bohatě stačit, to vložit do toho pluginu, ale záleží na position, zda Vám ty předdefinované budou stačit :)
Smaragd
Profil
No ja som myslel ze ja mam plugin AdSense v tom WordPresse a potrebujem vložiť svoj prvý banner aby som potvrdil schválenie účtu, no a ono to požaduje aby som ho vytvoril a vložil kód na web, no a ja sa chcem opýtať že či stačí vytvoriť tén banner v tom plugine, či mi aj cez to schvália ten účet,keď tam nevlozim ten kód ale rovno to tam vytvorím.
snazimse
Profil
Smaragd:

A co chcete vytvořit, vezmete si kód(zkopírujete z adsense) a vložíte ho do toho pluginu. Pokud ten plugin umí vytvářet přímo ty bannery jako kódy, tak je potřebné, aby tam bylo číslo Vašeho adsense účtu(klienta) pro identifikaci, jestli to bude stačit. Co to je za plugin, to jsem zatím neviděl, že by nějaký plugin tvořil adsense bannery externě, namísto přímo na adsense na stránkách.

Jméno pluginu prosím napište a podívám se na to a rád Vám poradím.
Smaragd
Profil
Plugin sa volá Google Adsesnse ale už som to vyriešil,do toho pluginu sa nevkladá kód ale priamo tam sa tvoria bannery a stačilo to tam vytvoriť na schválenie účtu, ďakujem za ochotu
snazimse
Profil
Ano, ale musíte tam mít číslo publishera :) Není zač!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0