Autor Zpráva
MarcelaKrálová
Profil *
Zkoumám nyní možnost získání návštěvnosti na mé affiliate stránky pomocí PPC sklik. Vyplatí se to v dnešní době ještě? Když se dívám na výsledky v skliku, tak mezi reklamama není příliš affiliate webů. Děláte někdo affiliate pomocí ppc v dnešní době ještě?
openmage
Profil
Určitě to má smysl. Sám se věnuju affiliate už pár let a na pár svých projektů, kde znám velmi dobře svou cílovku a vím, jaká slova hledá ta část cílovky, která má už prakticky zájem o zakoupení řešení. Typicky mám tak třeba affil reklamu v Skliku na zdravotní potíže, na které cílí minimum konkurence nebo naopak tam, kde je konkurence hodně, ale já jsem pro hledajícího více relevantní.

To, že v Skliku neinzeruje mnoho affiliate partnerů je jen jejich škoda, ikdyž oni tam asi jsou - jen možná na jiná témata, než kterým se věnujete Vy. Klidně mohu poradit nebo pomoci s Sklikem. Sám jej používám rád hlavně proto, že nemusím být plátce DPH, což u AdWords nelze (POZOR na to, málokdo to ví a může se tak stát min. identifikovanou osobou pro DPH).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0