Autor Zpráva
jozob
Profil
Mám v tých reklmných programoch zmätok...
pár otázok:

1.) Kedy bude niečo dostupné aj v češtine/slovenčine?
2.) Ktoré programy na čo slúžia?
3.) Je niečo podobné ako Googlovské reklamné programy?
4.) A môžte písať všetko, čo o tom viete, aj keď sa to netýka mojich otázok

Budem rád, ak sem napíšete akékoľvek postrehy, skúsenosti atď (a nemusia sa týkať práve mojich otázok), dúfam že to pomôže aj iným ľuďom ako mne...
Petra
Profil
Mluvíš o AdWords a AdSense?

1. AdWords v češtině i sloveštině dostupné je, kdy bude i AdSense, to nikdo neví, ale snad už brzy.
2. AdWords slouží k zadávání reklamních inzerátů do Googlu a jeho partnerských serverech, AdSense je AdWords pro partnerské servery = když platíš za to, aby se někde (Google a spol.) zobrazovala reklama, je to AdWords, když dostáváš zaplaceno za to, že se u tebe na webu zobrazuje reklama z AdWords, je to AdSense.
3. Vzdáleně podobné jsou systémy adFox (adfox.cz) a eTarget (etarget.cz, etarget.sk)
4. :-)

http://www.jakpsatweb.cz/seo/search-engine-marketing.html
jozob
Profil
Dík za informácie...
A ešte jedna nadväzujúca otázka: Ako je to s minimálnou návštevnosťou? Kde musím mať určitú minimálnu návšetevnosť? Pretože sa mi zdá, že na etarget posudzujú, či budú chcieť môj reklamný priestor podľa návštevnosti webu a podľa osobného posudku...
Yuhů
Profil
na AdSense nebudeš muset mít žádnou minimální návštěvnost. Ostatní systémy mohou návštěvnost posuzovat. Zajímavá je tak od 500 návštěv denně.
jozob
Profil
Yuhů
Ďakujem za odpoveď... Ani Ty netušíš, kedy bude AdSense dostupné v slovenskom jazyku? Alebo nemáš aspoň nejaký hrubý odhad?
Yuhů
Profil
> kedy bude AdSense dostupné v slovenskom jazyku? Alebo nemáš aspoň nejaký hrubý odhad?

Podle mého názoru už to mohlo rok fungovat. Netuším, na čem se to zaseklo. Už asi rok čekám spuštění češtiny a slovenštiny doslova každou chvíli.
jozob
Profil
Yuhů
Hmm...

A už som videl reklamu od Googlu v slovenskom jazyku, na slovenskej stránke.
Ak si niekto zadá reklamu na slovenskom AdWords, kam dá reklamu Google? Na partnerské servery? Ako sa server stane partnerom Google?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0