Autor Zpráva
internetovastranka
Profil
Chcem zamerať svoju g-mail reklamu na hociaké e-shopy. Mám to nastavené na e-shopové platformy napríklad shoptet, prestashop, biznisweb, ... ale chcel by som to zamerať aj na niečo iné čo obsahujú e-maili ľudí ktorí majú e-shop. Chcem to zamerať aj na e-maili v ktorých je affilnet.sk, najlepsie-ceny.sk a nejaké zoznamy e-shopov. Na čo ešte môžem zamerať svoju reklamu aby som prilákal e-shopy?
Tomášeek
Profil
internetovastranka:
Co je g-mail reklama?
"Mám to nastavené na e-shopové platformy napríklad shoptet, prestashop, biznisweb"... co máš nastavené?

Sice popisuješ, koho (nebo kam) chceš lidi přilákat, ale nejsem z toho moudrý. Jaký produkt máš a chceš propagovat? Jaké lidi (a proč) chceš přilákat? Jaké e-shopy (a proč, kam) chceš přilákat?

Celé mi to nedává vůbec smysl, zkus mi prosím zodpovědět otázky výše.
internetovastranka
Profil
Mám zoznam e-shopov a chcem ho naplniť e-shopmi. Reklama google adwords umožňuje aby som smeroval reklamu rovno do schránok používateľom emailovej služby g-mail od googlu a nastaviť to môžem aj pomocou slov ktoré obsahujú e-maily v e-mailových schránkach. Preto hľadám nejaké stránky ktoré posielajú e-maily iba e-shopom aby som zameral reklamu na e-maily e-shopov.
Davex
Profil
internetovastranka:
E-shopy snad používají e-mail schránku na free Gmailu? Pokud ano, tak nebylo by lepší najít takové e-shopy, které tam ten e-mail mají a reklamu cílit na jméno toho e-shopu?
internetovastranka
Profil
Nepredražila by sa mi reklama ak by som to zameral na veľa e-shopov ktoré používajú g-mail?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0