Autor Zpráva
JardaB
Profil
Zdravím,

nemá někdo zkušenost s reklamou na Face? Zadávám reklamní bloky na face již několik let. Nedávno jsem Face požádal o změnu názvu stránky, kterou nám schválili. Název se měnil z eartikl.cz na reklamtisk.cz. Došlo k zúžení sortimentu a nový název odpovídá i naší doméně. Po této změně, nám veškeré reklamní bloky zamítli dokonce i zpětně. I když chci zadat nový reklamní blok, tak aniž bych jej nakonfigurovat, tak již na začátku hlásí, že nebude pravděpodobně schváleno. Zkusil jsem odeslat ke schválení i přes toto upozornění a za pár minut jsem dostal info, že neschválili. Samozřejmě odkázali na jejich podmínky reklamy. Zkusil jsem několikrát a stejný výsledek. Nedalo mi to a tu stejnou reklamu s naprosto totožným obsahem jsem zadal na jiném účtu a tam bez problému schváleno.

Jedná se o následující stránku

Předem děkuji za vaše reakce..
Ikki
Profil
Když jsem měnil název stránky, tak jsem měl ten stejný problém, po zhruba měsíci až dvou mi to bylo umožněno. Případně se přečti ty podmínky ať víš kde je problém.
JardaB
Profil
Podmínky jsem přečetl celé a neshledal jediný problém, který by byl v rozporu s jejich pravidly. Nově mi tam přidali informaci, že v reklamě používám značku facebook. Ani v reklamě, ani na stránkách nepoužívám ikony nebo značky facebooku.

Ikki:
Případně se přečti ty podmínky ať víš kde je problém.
o tomto jsem v jejich pravidlech nečetl, ale osobně to přisuzuji právě tomu. Protože ihned po té změně došlo k zamítnutí reklam a to i zpětně. Staré neaktivní bloky byly všechny zamítnuty. A jak jsem napsal, když stejnou reklamu zadám na jiném účtu, tak je schválena do několika minut.
Ikki
Profil
Oni to sice v pravidlech nemají, ale setkává se s tímhle problémem více lidí a když už se to stane na dvou stránkách (můj případ), tak mě nenapadá nic jiného, než to přisoudit k tomuhle. Pokud opravdu neporušuješ žádná pravidla ani zásady, tak zkus vyčkat týden a pak teprve dát reklamu.
JardaB
Profil
Ikki:
Pokud opravdu neporušuješ žádná pravidla ani zásady, tak zkus vyčkat týden a pak teprve dát reklamu.
Ano, nic jiného mi nezbude. Ale tipuji, že to bude déle jak týden. Tohle trvá již 10-14 dnů. Dal jsem i odvolání na zamítnutí reklamy, ale jejich reakce byla očekávaná. Odkázali se na jejich pravidla. Přičemž uvádí, že do mailu uvedou důvod zamítnutí. No ale ten je vždy stejný - Porušení pravidel :D

Díky za info... Snad ta blokace nebude definitivní.
Ikki
Profil
Definitivní určitě nebude, ale nechal bych to si sednout. Nezkoušet teď týden žádné reklamy s danou stránkou a po týdnu nebo dvou to zkusit. Případně je možné ještě zkusit tu reklamu změnit, upravit text, fotografie apod. Zkrátka tu reklamu celou překopat do nějaké základní formy a pokud to povolí, tak upravit na původní verzi.
JardaB
Profil
Ikki:
Zkrátka tu reklamu celou překopat do nějaké základní formy a pokud to povolí, tak upravit na původní verzi.

To hlášení, že bude pravděpodobně zamítnuto se objeví ještě před odesláním ke schválení. A mohu měnit co chci. I když opravdu zadám základní text, který je neutrální a dám jiné obrázky, tak stále nic. Sice mne to dovolí celý blok nakonfigurovat a odeslat ke schválení, ale samozřejmě neschválí. Chtěl jsem při reklamaci přesný důvod, ale neuvedli. Nyní tu reklamu tak zásadně nepotřebuji, tak vyčkám a uvidíme...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0