Autor Zpráva
JersyWoo
Profil

Ahoj,

chtěl bych zde představit nový reklamní systém https://pryard.com ("pí ár járd"nebo "pryard") pro zprostředkování prodeje [U]placených příspěvků na blozích a sociálních sítích[/U] (publikace - pay per post), a zprostředkování vyhotovení [U]textového, grafického obsahu na přání[/U] (obsah - pay per content).

Publikace (placené příspěvky) pro inzerenty

Systém zprostředkovává placené příspěvky na webových stránkách a na účtech sociálních sítích Instagram, Twitter, Facebook, Youtube.

Inzerent si může vybrat jestli chce propagační příspěvek na webu nebo nějaké sociální síti. Volit lze mezi publikací univerzálního textu (tiskové zprávy) nebo unikátního příspěvku, který inzerent dodá nebo si nechá od publishera navrhnout a publikovat obsah příspěvku. [U]Obsah příspěvku se vždy schvaluje ještě před publikací.[/U] Poptávku lze i kategorizovat pro zvýšení relevance nabídek. Systém je dělán multijazyčně (aktuálně pouze čeština) a může si vybrat i z různých jazyků.

Inzerent může počkat na nabídky od publisherů, ale také si může rovnou vybírat a kupovat příspěvky z katalogu od publisherů. U každého reklamního prostoru vidí odkaz na daný prostor a technické parametry (Ip adresa, srank, země, sledující, like).

V průběhu celého obchodu může inzerent s publisherem/influencerkou komunikovat pomocí vnitřní diskuze u obchodu. Po skončení obchodu může spolupráci ohodnotit pomocí hvězdičkového hodnocení. U nabídek publisherů/influencerek může udělat protinabídku pokud se mu požadovaná cena zdá vysoká a byl by ochoten nabídku přijmout za nižší cenu.

Publikace pro publishery a influencery/ky

Publisher vloží do systému své reklamní prostory s popisem jejich reklamního prostoru. Systém automaticky pozná jestli je to web nebo účet na sociální síti. Pro zvýšení relevance přiřadí ke svému prostoru i tématické kategorie. Publisher určuje cenu za samotnou publikaci a za napsání a publikaci příspěvku. Pokud nezvolí cenu nebude se mu příslušný druh poptávek vůbec nabízet. Pokud reklamní prostor zařadí do vnitřního[U] katalogu, který vidí jenom inzerenti s kreditem a určitou poptávkou[/U], může dostávat přímé nabídky od inzerentů. Pokud nechá svůj prostor skrytý vidí poptávky inzerentů a k nim se nabízí.

Po celou dobu obchodu může s inzerentem komunikovat a nakonec obchod ohodnotit pomocí hvězdiček

Obsah (platba za výrobu obsahu) pro inzerenty

Inzerent může poptávat i samotný text(copywriting), grafiku, video, fotografie, video pro své využití jak potřebuje. Může si ihned vybírat z katalogů tvůrců nebo vyčkat na individuální nabídky tvůrců. Během celého obchodu může dle potřeby diskutovat s tvůrcem a nakonec obchod ohodnotit.

Obsah pro tvůrce

Tvůrce po vytvoření profilu může reagovat na poptávky nebo pokud se nechal zařadit do katalogu rovnou dostávat zakázky na vytvoření obsahu.

Společné vlastnosti

Během obchodů je možné diskutovat.
Každý obchod může být ohodnocen. Pokud má uživatel více jak 10 hodnocení, tak se zobrazuje u jeho nabídek.
Systém funguje na kreditovém systému (plátce dph). Dobíjení bankovním převodem nebo online platba kartou. Výplaty jsou vypláceny na bankovní účet do 24 hodin od 1 Kč. Nevyužitý kredit je na požádání vrácen včetně dobropisu.
Systémové provize je 25%
Pokud jedna ze stran přestane reagovat, převezme dohled nad obchodem administrátor, který obchod dokončí nebo ukončí za nereagující stranu.
Systém má interní autorizovaný požadavkový systém mezi uživateli a administrátory.
Responzivní design - použitelné i na mobilu pro běžnou práci

Affiliate systém

Každý uživatel má k dispozici affiliate systém s provizí 10% napořád! Cookies má platnost 1 rok.

Budoucnost

- budou přidávány další jazykové verze (EN, DE, PL, HU, RU, RO)
- přibudou další měny (EUR, USD, PLN, RUB)
- přibudou další sociální sítě
- zaměřím se na lepší analytiku a tématičnost výběru reklamních prostorů
- detailnější rozpracování zadávání poptávek po vytvoření obsahu
- větší propojení publikačních a obsahových funkcí

Nezapomeňte se zaregistrovat a být jedním z prvních uživatelů!


Web: pryard.com - Registrace zde

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0