Autor Zpráva
Golfino
Profil
Zdravím. Sháním aplikaci, kterou dám na web a bude informovat zákazníky o reálných datech z eshopu. A pak ukazuje hlášky jako - tento produkt naposledy nakoupil Jaroslav před 5ti hodinami. Nebo Tento produkt právě prohlíží 5 lidí. Vím že existují fakeové kody ale to nechci. Někdo tady v ČR vymyslel nějakou aplikaci která se zakládá na pravdivých datech. A pokud zrovna třeba daný produkt nikdo neprohlíží tak nahodí jinou reálnou hlášku. Jde o to, že tak dokžete, že to na webu žije a stále se tam něco děje.

Našel jsem to asi před měsícem koukal na jejich videa a články. Má to svou logiku věci. Protože weby jsou anonimní a vy nevíte zda jste tam sám a nebo ne. Když přijdte na náměstí tak taky vyberete restauraci kde je více lidí než ta co je uplně prázdná protože to asi něco značí že třeba dobře nevaří.
Tak nějak to měli vysvětleno. Chtějí si prý tu značku nějak držet a docílit toho že by zákazníci kteří navštíví web a viděli že máte nahozenou tu jejich apku tak budou mít důvěru, že ty informace co tam vyskakují jsou pravdivé a né jak na alze - tento produkt prohlíží 200 lidí.

Teď jsem strávil 3 hodiny hledáním na google, seznamu a v historii pc a nenašel jsem to. Pokud by o tom někdo něco věděl budu jen rád. Děkuji.
Třeba mne jen nasměřujte - jak se takovému marketingovému nástroji říká.
Ikki
Profil
O co ti tedy jde. Najít video, modul nebo co vlastně hledáš? Proč si nezmínil i systém na kterém tento modul chceš?
Golfino
Profil
Hledám aplikaci. Prostě to naiplementuješ na web či eshop a pak to z reálných dat hází ty hlášky.
Třeba smartsupp je český online chat.

A toto je prostě plikace. Která ti ukazuje reálná data z eshopu.
Tím zákazník vidí že na eshopu lidé nakupují.

Říkám tak jak to má mall nebo alza: tento produkt právě prohlíží 12 zákazníků.
Jenže u nich je to napsáno natvrdo v kodu. Na jednom produktu se mi stále měnilo 12 a 11 zákazníků tak že tomu nevěřím.

Pokud takovéto informování zákazníků má název a někdo to ví tak by mi to také pomohlo. Prostě cokoliv co mě k nim přivede.
Ikki
Profil
A ty si myslíš, že každý systém je schopný využívat stejný modul? Zmiň prosím tě, na jaký systém (prestashop, Wordpress aj) to vlastně chceš. Zmínit 2x jednu věc která je jasná je naprosto zbytečné, když nejsi schopen odpovědět na nejdůležitější část otázky.
Golfino
Profil
Já přesně nevím jak to měli s implementací. Většinou stačí do hlavičky dát nějaký script. Není to jen pro eshopy ale i pro weby tak že to měli univerzální.

Položím otázku jinak: Znáte nějakou aplikaci která bude na vašem webu informovat o počtech právě prolížejících lidí danou stránku? (něco jako má alza? Tento produkt právě prohlíží 10 zákazníků)


Děkuji uživatelům zdejšího fora - web je notifikuj.cz teď se konečně mohu podívat na jejich web a pročíst si zda to má smysl nebo ne.
RastyAmateur
Profil
Golfino:
něco jako má alza?
Můžeš se těmito podvodníky nechat inspirovat a třeba i upravovat cenu podle toho, jak se návštěvník na stránkách chová, nebo zdražit produkt o tisíce a pak vyhlásit úplně neuvěřitelnou slevu 50%. Dále třeba cenzurují recenze a upravují jejich pořadí a prioritu (možná upravují i samotné recenze?). Nebo stejně jako oni můžeš přidávat hvězdičky na produkty, kde se ti to hodí! Pokud Tvůj web není nějak víc navštěvovaný, asi bych tam aplikaci založenou opravdu na reálných datech nedával...
N71
Profil *
RastyAmateur:
Můžeš se těmito podvodníky nechat inspirovat a třeba i upravovat cenu podle toho, jak se návštěvník na stránkách chová, nebo zdražit produkt o tisíce a pak vyhlásit úplně neuvěřitelnou slevu 50%
Každá reklama je manipulace se zákazníkem ve prospěch obchodníka. Více čí méně agresivní. V tomto ringu se fér údery nedávají.

Věta Tento produkt právě prohlíží 10 zákazníků je ještě poměrně neškodná a krotká varianta z Tento pokoj právě prohlíží 10 návštěvníků.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0