Autor Zpráva
JardaB
Profil
Dobrý den,

má někdo zkušenosti se službou Google Ads? Spustil jsem nedávno jeden reklamní blok a po za období 1-31.1 jsem v systému našel fakturu na částku 109.99 kč, která mi ale nebyla stržena z účtu. Nicméně v polovině února mi byla stržena částka 342.82 kč na kterou mi fakturu nevystavili. Je mi někdo schopen tuto problematiku vysvětlit? Reklamuji i na Facebooku a tam vždy částka na faktuře sedí s tím co bylo odečteno.

Předem děkuji za jakoukoliv reakci

Screen
Keeehi
Profil
JardaB:
Vyúčtování/faktury máš podle měsíců, ale platby se provádějí kolem 22. Je jasné, že to sedět nebude. Prostě v té platbě máš část z minulého měsíce plus 22 dní z aktuálního.
JardaB
Profil
Keeehi:
Ano to mi poté došlo také, nicméně jak tohle uvidí účetní, tak ji vstanou vlasy na hlavě. Za 12 let podnikání jsem neviděl takový paskvil. Částky odepsané z účtu musí sedět s částkou faktury, jinak je to totální nesmysl. Kdyby se po tomto vzoru účtovalo vše, tak se v tom nevyzná naprosto nikdo. Tohle postrádá veškerou logiku. Google neumí v dnešní době zaúčtovat částku, kterou klient uhradil.
Keeehi
Profil
Tak to neber jako placení faktur, ale že si nabíjíš účet nějakými body, které pak google používá když zobrazuje reklamy. No a faktura není faktura ale přehled použitých bodů za minulý měsíc.
Ikki
Profil
Pokud se nemýlím, tak je možné dobít tzv. peněženku. Tedy budu do nákladů dávat fakturu za dobití s informací o službě.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0