Autor Zpráva
Free-Style
Profil *
Ahoj všem.
Dělám teď na jednom projektu, jehož součástí bude i e-zine o e-komerci.
Sháním proto lidi, kteří by chtěli do tohoto e-zinu psát články, a zároveň mají s tímto tématem zkušenosti a mají cit pro publikaci, prostě, že umí psát zajímavé články. Chtěl bych tímto e-zinem pozvednout část malých firem apod., protože tento e-zine by se stal takovým rádcem pro ně, vycházely by tam prostě různé články ohledně e-komerce, hostinzích, shop - systémech a další.
Spolu s e-zinem poběží ještě jeden projekt zaměřený na podnikatele, pokud by dobře vynášel, dostávali by jste i finanční ohodnocení za články, sice né nijak obrovské, ale takových pár stovek se vždycky hodí ne? Jinak si tím samozřejmě zajistíte i dobré jméno na internetu, teda pokud lidi svými články nadchnete. Dále dostanete e-mailovou stránku s adresou projektu a ještě další drobnost, tedy pokud máte svou vlastní firmu.
Pokud tedy máte zájem, napište mi na jchlebek[at]gmail[tecka]com !
Richi
Profil
No je to hezké že vznikají nové, mladé a možná i nadějné projekty ale chtělo by to už mít něco za sebou a ukázat svoji práci jinak asi kvalitní spisovatele nenajdete.
mat
Profil
na hostingy apod. je tu např. http://www.lupa.cz , pro podnikatele http://www.finexpert.cz , nevím, jestli pro tvůj projekt bude místo, resp. jestli po něj někdo bude chtít psát zadarmo - ti, co psát umí, už dávno píší jinde a za peníze
Free-Style
Profil *
No časem bych chtěl práci pisatelů finančně ohodnotit, ale záleží to na tom, jestli mi bude vynášet jeden systém, který poběží s e-zinem na jednom projektu. Jinak pokud bude na e-zinu vynášet reklama, tak veškeré výdělky z ní půjdou pro pisatele.
Richi
Profil
Hm, to je jako bys napsal, pojd ke mne do firmy a když moje firma neco vydělá tak já ti možná něco dám :-) lol
Ukaž co to je za projekt pak se třeba někdo chytí když to bude zajímavý ...
Free-Style
Profil *
Vedle e-zinu poběží reklamní systém, ten by měl být ziskový, takže část z toho bych dával pisatelům.
Na e-zinu bych chtěl mít články, které by podnikatele zajímaly a byly podány pěknou formou. Mohla by tam být celá škála kategorií různého typu. Třeba něco o prezentaci firmy a internetový obchod na internetu, prezentace shop-systémů, články o e-businessu a třeba i články typu vhodný notebook pro podnikatele apod.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0