Autor Zpráva
cesar
Profil
Vážení webmasteři,

zajímal by mě Váš názor na to, když na český internet vystoupí nějaký nový, né moc známý reklamní systém s tím, že bude vyplácet peníze. Jak na to reágujete? Zvláště spíše majitele těch větších serverů. ;-) Kladně či záporně? Ono, jedná se mi hlavně o můj server, ale nechci sem psát URL adresu, kdo chce, je napsaná v profilu. Zavedli jsme výkup kreditů a měli jsme strach, abychom to finančně utáhli a zatím nějak moc extra objednávek nepřišlo. Jsme si vědomi toho, že to není nějaká velká částka, ale je to. ;-) Slyšel jsem dotaz ohlasy na výkupy kreditů u méně známých reklamních systému, že prý ti webmasteři mají strach, že server prostě peníze nevyplatí apod.

Děkuji mnohokrát předem za Vaše názory

Michal Pospiech
Marty
Profil
Ano, řekl bych že to je přirozená reakce lidí na něco neznámého. Lidé mají vlastnost, že si představují jen to nejhorší a už se vidí, jak za body nedostanou nic. A tahat se po soudech, no komu se chce, že?

Pokud je firma dostatečně známá, nejistota trochu opadává (to by se přece někdo ozval, kdyby peníze nevypláceli...) takže to asi chce pracovat na obrazu firmy u veřejnosti. Ve tvém případě to asi nepůjde moc popohnat, chce to aby si to lidé ozkoušeli.
cesar
Profil
Jasně. Pár výplat už jsme provedli. Snažíme se v tomto směru jak nejvíce to jde, takže vyplácíme do 24 hodin. Máš vcelku pravdu, že popohnat to moc asi nejde, ale snažit se si udělat co nej jméno, to jde a to je již v naší kompetenci. ;-)
Richi
Profil
Víš co se mi zdá hodně nefér? To že prodáváte 1mil kreditů za 1000,-Kč ale odkupujete za 150,-Kč to je nepoměr jako prase :-)
Falco
Profil
cesar
Už tímto příspěvkem se o něco víc dostaneš na oči a vzbudíš větší důvěru v tvůj systém.
Sám jsem u Listy zaregistrovaný a nabídka výdělku za kredity mně přijde směšná a zbytečná.
Richi
Profil
No ze srandy jsem to nahodil na web co má asi 2000návštev denne, zjistil jsem že za den "vydělám" cca 40 000 kreditů, což by bylo 150Kč za 25 dní :-) no, pro studenta na vesnici by to bylo dobrý kapesný ale mě to asi nepomůže :-)
Jinak Lista.cz je dobrý projekt, držím palce.
Jan Boháč
Profil *
Vše o provizních firmách, partnerských programech a reklamních kampaních, ve kterých můžete vydělat nemalé peníze najdete na - http://jakvydelatpenize.kvalitne.cz
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0