Autor Zpráva
Dolphi
Profil
Mám aktivovaný účet AdSens pro vyhledávání v češtině. Nyní bych chtěl zprovoznit účet AdSense pro obsah v angličtině a němčině. Musím si kvůli tomu založit zcela nový účet?
Yuhů
Profil
No, to je docela zajímavý oříšek. Ale rozhodně nezakládej nový účet, to je v přímém rozporu s pravidly.

Napadají mě následující možnosti:

* počkej, až bude pro češtinu k dispozici AdSense pro obsah (což ale může být dlouho). Pak budeš moci tentýž reklamní kód použít na jakoukoli stránku v libovolném podporovaném jazyce, která splňuje pravidla.

* napiš na podporu a požádej o změnu své hlavní stránky na tu anglickou nebo německou, to by teoreticky mělo jít, ale nejsem si jistý. Tím by ses měl dostat na stránku generování kódu pro vložení reklamy.

* napiš na podporu a prostě se jich zeptej, jaké máš možnosti a co by ti poradili.

Podporu AdSense lze kontaktovat na adrese adsense-cs@google.com . Podstatné je, že tam bez obav můžeš psát česky nebo slovensky.
RAY
Profil
Mám naprosto stejný problém jako tazatel. Na podporu Google jsem již napsal, avšak bez jakékoliv odezvy :( Zdá se mi to neřešitelné :(
RAY
Profil
Takže velká oprava. Vše je již vyřešeno. Nevím zda-li vůbec bylo nutné posílat něco na podporu Google ale nyní jsem si všiml, že v AdSense na kartě Můj Účet je dole pod titulkem "Registrované produkty" vedle položky " AdSense pro obsah:" tlačítko "Přihlásit". Po jeho stisknutí se můj problém vyřešil :)

Aktualizace: Dorazil email od Google s vysvětlením, takže je skutečně nutné v této záležitosti podporu Google kontaktovat.
Yuhů
Profil
můžete jim psát na adsense-cs@google.com, případně na adsense-sk@google.com. Na druhé straně sedí velice šikovné děvče, tak se toho nebojte.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0