Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
...ne-li zasatveni.

Zdravim,

mam na adwords 3 reklamni sestavy, prumerne zobrazeni je cca 800/denne (celkova mira prokliku dlouhodobe 1,5%), vcera se to znicehonic propadlo a reklama se zobrazila pouze 12krat a dnes zatim ani jednou. Zbyvajici kredit je cca 400,-, dalsi je jiz tyden na ceste...

Nesetkal jste se s tim uz nekdo? Nevite prosim, cim by to mohlo byt?

Predem diky za pripadne rady,

Filip
Petra
Profil
http://vyhledavace.info/clanky/54/proc-se-nezobrazuji-adwords
Anonymní
Profil *
2 Petra: diky moc! ...snad pomuze
Anonymní
Profil *
Tak nevim, zvedl jsem rozpocet na dvojnasobek (ukazalo mi to, ze je v poradku)
- opravil jsem to dnes ve tri, to by snad jiz projevit melo, ale stejne si nemyslim, ze by to byl ten duvod

Zadne jine upravy jsme v posledni dobe nedelal.
U vsech kampani mam napsano aktivni.
U prhledu klicovych slov mam taky status aktivni (krome dvou).

Muze byt celkova mira prokliku 1,5% povazovana jako prilis nizka? to snad ne...

Celkovych zobrazeni mam 67 tisic, takze revize by taky nemela byt.

Napada vas jeste jiny duvod nebo mam otravovat google?

Filip
Petra
Profil
Mohli třeba přibýt konkurenti, inzerát se odsunout mimo prvních 8 atd. Jestli je počet zobrazení úplná 0, tak to bude spíš něco jiného. Jestli to určitě není problém s kartou ani jiný problém z nápovědy, klidně bych zkusila otravovat podporu. Vím minimálně o dvou případech z poslední doby, kdy se reklama přestala zobrazovat a chyba dle podpory nebyla na straně inzerenta.
ninja
Profil
CTR 1,5% sice v prumeru nizka je (neznam konkretni obor), ale duvodem byt nemuze, respektive ne primo. Nepropadli se Vase inzeraty na nizsi pozici, napriklad na 2. stranku vysledku? To by mohl byt duvod.
Anonymní
Profil *
Je to uplna cista nula. :( Oborem je cestovni ruch.

Je pravda, ze prumerna pozice za vsechny sestavy je 6,4, ale nejlepsi sestava ma 3,9. A tak bych predpokladal, ze mi pozastavi ty neuspesne, ale nechaji ty ostatni. A hlavne bych predpokladal, ze na to budu upozornen...nebo se pletu?
Anonymní
Profil *
Jeste bych se rad zeptal zkusenejsich...Mam psat pomoci kontaktniho formulare radeji cesky nebo anglicky?
Anonymní
Profil *
Tak kdyby to nekoho zajimalo....

Ackoliv se mi v zalozce muj ucet zobrazuje udaj, ze mam zustatek 425,-, neni tomu tak.

Kdyz si to opravdu prepocitam-zobrazim statistiky za celkove obdobi, zjistim, ze jsem na nule.


Filip
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0