Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
http://iq-test.stylove.com/registrace.php
Dodo
Profil *
Ten IQ test je aj zadara ako soft, len chce na tom niekto zarobit. Je to pyramida, kde v konecnom dosledku zarobia iba oni.
Anonymní
Profil *
Zadara mozna nekde je nejakej podobnej, ale pyramida to asi nebude, spis klasickej provizni prodej. Mozna to nemusi jit spatne. Kdo to prvni vyzkousi a napise, jak to jde?
djlj
Profil
Anonymní
Je to prý podvod.. (ale možná se mýlím)
Gekon
Profil
djlj
Jo, je to podvod:)) S tím testem jsem se vocasoval asi čtvrt hodiny, abych se dozvěděl, že jim mám poslat 30 Kč.... F*CK U!
djlj
Profil
Gekon
Že mě to ani nepřekvapuje :).
Anonymní
Profil *
Dyt to tam dole pisou, ze to stoji 30 Kc, ale me by spis zajimal ten program pro webmastery.
Richi
Profil
No vsázím dvacku na to že nikdo nikdy žádné peníze nedostane a už ne za kliky když ten co klikne si nemusí ješte nic koupit ... jak napovídá text na stránce: "Zaplatíme Vám až 2 Kč za unikátního návštěvníka" slovíčko "až" znamená vlastně "dostanete taky možná až houby" ... no comment, jistě je tisíce lepších možností jak vydělat na internetu ....

Chcete peníze za kliky?
http://www.potenza.cz/
http://www.adfox.cz/
http://www.bbkontext.cz/
http://adcontext.cz/

atd.
Anonymní
Profil *
A co je na proviznim prodeji spatneho?

Tyto systemy sice nabizeji cca 1 Kč za klik, ale myslim, ze v systemu asi nebude dost placenych odkazu. A asi nikdo vam nezaplati za klik, za ktery sam nedostal zaplaceno od inzerenta. Ale mozna se mylim, treba maji dost platicich inzerentu.
Tomáš Domanik
Profil
Muj nazor je ze kdyby se jednalo o solidniho podnikatele tak to provozuje na domene druhyho radu.
Predsi jen kdyz neco delam a kladu tomu nejakou starostlivost tak na tech 600Kc nezalezi ...
jiny je kdyz to nekdo jen tak skousi, ze nekdo se snad chyti ...

tedy ve finale, jak napsal Richi, je tady vice moznosti ktere vypadaji podstatne solventnejsi nez iq ...

PS: imho, je to tady jenom rozmluva par jedincu s panem R.Š.
Anonymní
Profil *
Tak alespon jeden nezaujatej nazor.

To pochopitelne budi asi neduveru, ale kdyz uz je to zabehnuty na nejake adrese, tak se to tezko meni, hlavne kvuli vyhledavacum.

Ja jsu taky clovek docela neduverivej, ale kdybych to bral tak, jak vetsina lidi tady, tak bych byl asi o dost chudsi. Nektery veci na netu sem proste zkusil (i kdyz s pocatecni neduverou) s tim, ze nemam moc co ztratit.
Anonymní
Profil *
PS: imho, je to tady jenom rozmluva par jedincu s panem R.Š.

Trefa :-)
Yuhů
Profil
reaguji na titulek:

> Prý platí 2 Kč za unikátního návštěvníka :) Co na to říkáte?

říkáme na to to, že takto formulované selfpromo není moc košer
Anonymní
Profil *
Se mi posledni dobou moc nedari :( Klidne to to tema smaz a promin, ze ti to tady tak......vis co
Richi
Profil
Prosím te na takovéto reklamy typu až 2,-kč skočí tak leda začínající amatérský webmaster s webem s návštevností pár desítek lidí, tím že jsi to sem vůbec nahodil jses jenom víc dostal do povědomí jako minimálně nesolidní firma :-)
Anonymní
Profil *
Asi mas pravdu, ale to neznamena, ze jsme nesolidni.
Richi
Profil
No tvrzení že platíte 2kč za klik a pak se dál dočtu že jenom v případě že si ten uživatel neco zaplatí se rozchází v principu platby za klik, bud platíte za klik nebo provizi za to když si nekde neco u vás "koupí" což není to samý ... proto mi to navozuje pocit nesolidnosti :) (nic osobního)
Richi
Profil
Dodatek: koukám že jste to už zmenili tak je to lepší :-)
gprs
Profil *
Možná by bylo fajn zamyslet se nad smyslem těchto placených reklam. Pokud sledujete trochu statistiky, tak Vám musí být jasné, že něco takového se na web, který má návštěvnost menší než třeba 100 000 lidí nevyplatí.. Pokud vezmu třeba statistiky ze systemu lista.cz pak je zcela evidentní, kolikrát se musí reklama zobrazit a kolikrát uživatel klikne.. na 1 milion zobrazení připadá zhruba 700 kliků.. v přepočtu tedy 700,-Kč... ale uznejte sami.. komu a za jak dlouho přijde na web 1 milion lidí ??? :-)))) i kdyby ten poměr počet lidí x klik byl příznivější, pořád dostanete max. "pět padesát"... :-)))
Anonymní
Profil *
Tvrzení že platíme až 2kč za klik byl jen takovy reklamni slogan (priznavam, ze mozna trosku nestastny, ale pravdivy) a pouzivaji ho uplne bezne i velke a solidni firmy. Na te strance bylo uvedeno myslim dost jasne jak to s tema 2Kc za klik skutecne je.
Anonymní
Profil *
Je to slabota s tim vydelkem na netu, ale za tyden, co ten system uz bezi, tak zatim nejvic si vydelal jeden webmaster 50kc, to znamena, ze za mesic dosahne na vyplatni minimum a to je jak tady psal Richi "začínající amatérský webmaster s webem s návštevností pár desítek lidí"
gprs
Profil *
blbost.. leda by ho měl celej posetej reklamou jednu vedle druhý.. ha ha :-)))
Anonymní
Profil *
Ja vim, ze je to neuveritelny, ale fakt to konvertuje dost dobre a vis proc? Protoze udelat si zabavnej IQ test je pro vetsinu lidi zajimavy a kdyz uz nekdo travi pul hodiny u IQ testu, tak uz pak tu sms posle, protoze je zvedavej na vysledek. Je to trosku neco jinyho nez prodavat na provizi treba lednicky.

Muzes tomu neverit, ale z jedne nejmenovane adresy zasle sms 7 lidi z 10 prichozich na titulni strance. Naopak treba kdyz nekdo posila lidi z chatu, tak sice posle treba 200 lidi za hodinu, ale jsou z toho treba jen 2 zaslany SMS.
Alesi
Profil *
Hehe ted ctu ze Richi vsadil dvacku ze nikdo nic nedostane z toho iq testu no tak mi naval dvacku dostal jsem vyplaceno
cesar
Profil
Nečetl jsem sice všechny komentáře zde, ale systém iqtest Vám zaplatí pouze tehdy, pokud uživatel, který se na test dostane přes Váš ref link pošle výše zmíněnou SMSku za 30,- Kč. Pokud nepošle, máte ho sice ve statistikách, ale peníze za něj tuším nejsou.

cesar
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0