Autor Zpráva
Free-Style
Profil *
Zdar všem.
Nedávno jsem spustil nový reklamní systém zobrazující klasické obrázkové formáty bannerů v rozměrech 125 x 125 pixelů.
Tento systém můžete najít na adrese http://www.shop-list.cz/.
Prosím adminy ať to neberou jako reklamu :).
Předem upozorňuji, že design je nic moc, nejsem zručný grafik a kód je html, né úplně validní a použil jsem tabulkový design, nejsem v tom až tak dobrý.
Co se týče systému, tak určitě si říkáte, že jedna velikost je málo, máte tak trochu pravdu, ale tato velikost se mi zdála pro e-shopy nejrozumnější, páč pěkně zapadne jak do menu, tak do obsahu stránky.
Nechci konkurovat jiným systémům, protože na to nemám ani šanci, a tak jsem vymyslel nápad, že systém bude pouze pro internetové obchody.
Chtěl bych tímto systémem mírně pozvednout úroveň české e-komerce, i tím, že by měl být způsob této reklamy efektivní, protože když jdou návštěvníci na nějaký e-shop, určitě mají peníze, protože si chtějí něco koupit, a právě Váš banner je může zaujmout, když bude dobře proveden.
Pokud máte svůj e-shop, nebo máte nějakého známého, kdo má svůj, tak mu prosím o mém systému řekněte. Naoplátku za to použijte při registraci do políčka Kreditní Akce kód NewUser, který Vám přidá 3000 kreditů, což znamená 3000 zobrazení takřka za nic.
Doufám, že se Vám systém bude líbit, a přinese Vám mnoho nových zákazníků.
S pozdravem tým reklamního systému Shop-List.Cz | www.shop.list.cz
Richi
Profil
Tak za 1. tohle je jenom reklama ...
A za 2. nechci hned odsuzovat ale jak jsem psal už jednou do emailu, pochybuju že jakýkoliv eshop bude propagovat jiný (konkurenční) eshop ...
Free-Style
Profil *
Je to prostě nápad a snad se ujme.
Jinak co se týče konkurence, tak uživatel si může zvolit, že se bude zobrazovat všechno, nebo může zabránit zobrazení dané kategorie, třeba té svojí, takže konkurenční.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0