Autor Zpráva
Webster
Profil *
Provozuji pro firmu web, ktery prezentuje maloobchod potravin, chtel bych ho nejak efektivne zpropagovat. Asi nejlepe formou nejakeho vymenneho systemu.Poradite mi jakou sluzbu mam zvolit? Reklamnich webu je ted jak máku.

Jedná se me aby byli dobre prezentovany na slusnych webech podobnych memu tematu.

V oblasti SEM jsem zacatecnik.

Dekuji za pripadne rady.
Martin Kuželka
Profil
Obávám se, že pokud se jedná o běžný maloobchod prodávající potraviny pouze běžnou cestou, tak je celkem zbytečné takové stránky nějak pořádně propagovat pomocí reklamy...

Toť můj názor.
Richi
Profil
Hm to co psal Martin je pravda a i kdyby jste do toho šli asi to je na nastudování pár článků a ne na diskuzi.
Můžu vypsat dobré reklamní systémy ale na každý weš je lepší něco jiného ... dej alespon odkaz.
Webster
Profil *
nechtel bych ho tady zviditelnovat, jedna se o web netradicnich, nebo spise zahranicnich potravin. V prumeru me tam chodi 20 lidi za den.
Petra
Profil
A ten obchod teda prodává přes web nebo ne? A pokud ne, v jak široké lokalitě prodává? Chci říct, že je z pohledu propagace dost velký rozdíl, jestli je to Čakovická pekárna, Pizza Go Home nebo rozvoz vína po celé ČR.

Pokud jde o nějaké speciální potraviny s úzkou cílovkou, hledejte specializované weby a domluvte se přímo s nimi. Klasický výměnný systém tak dobře cílený nebude. Nebo využijte dobře cílenou reklamu ve vyhledávačích, pokud je to pro to, co prodáváte vhodné.
computerworld
Profil
zkus vcelu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0