Autor Zpráva
Filips
Profil
Ahoj, nevím jestli to patří sem, ale chtěl bych trochu poinformovat.
Všiml jsem si, že když se něco řeší (jak udělat odkaz na url) tak se většinou píše "<a href=http://www.neco.cz>Něco.cz</a>".
POZOR - tento web opravdu existuje. www.neco.cz existuje. Narazil jsem na to, když jsem projížděl internet.
Proč to ale píšu? Moc jsem ty stránky neprocházel, a nevím tedy jaký mají obsah. Je to pro ně, ale velká reklama. Opravdu se to tady tak píše. Nebude to, ale jen zde. Je to reklama o které možná někdo ani neví. Je to podobné jako s výstavbou automobilky HYUNDAI. V médiích toho bylo mnoho a neměli malou reklamu.
Error
Profil
No kdyby to vypadlostvé hlavy tak to by bylo super ale bohužel na www.neco.cz je to tam napisane.. a každýmu dojde o co jde..
Error
Profil
jj úplně to tam tak neni napsane ok Pokud nejsi majitel webu ale to bys bylo sám proti sobě.
Gekon
Profil
No, tak to prostě Yuhů změní z www.neco.cz na www.naprostonepravdepodobnoudomenukterousinikdonezaregistrujeprotozoze bybyllama.cz a je po krámu
jozob
Profil
Keď už sme takí detailisti, prečo sa v statusbare (tuším, že funguje len v IE, vo FF to nejde) pri prejdení nad ikonkou "Kód" (symbol "dolár") zobrazí popis "kód" s malým k, keď ostatné ikony majú popis v statusbare malým písmenom? A takých príkladov by sme tu našli milión. ;-)

BTW: na neco.cz som narazil ešte minulý rok, ale vôbec ma to neiritovalo :-)
Martin Kuželka
Profil
Pro příklady se mají používat doménová jména k tomu určená - to jsou example.com, example.net a example.org. Myslím, že už se to tu dokonce řešilo.
Filips
Profil
Mě jen zaujalo, že lidé jim dělají reklamu, a ani o tom nevědí.
Gekon
Profil
rel="nofollow" - říká ti to něco?
Filips
Profil
Ano, je to něco jako aby ty odkazy nebyly sledovány vyhledávači, myslím.
Gekon
Profil
No, asi něco na ten způsob, a neboj, JPW diskuze je tímto relem vybavená, takže můžeš klidně spát.
koudi
Profil
Filips
A proč ti to vlastně tak moc vadí? Štve tě snad, že nikdo nedělá reklamu tobě? Navíc ta stránka je "bez zjevného účelu", tak opravdu nechápu, o co ti vlastně jde.
PerToon
Profil
jozob
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=18&topic=1 7133
A myslím že i já sem o tom někdy psal a určitě spousta dalších lidí o tom psala :-)
Filips
Profil
koudi
Bylo by dobré číst i titulky.
koudi
Profil
Filips
Titulky? Myslíš "Obrovská reklama"? A co s tim?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0