Autor Zpráva
Kermo
Profil *
Dobry den,

chtel bych se zeptat jak se mam branit proti tomu kdyz mi nekdo ukradne zdrojovy kod z nasi stranky a pouzije ho na vlastni. Jedna se o to, ze mame stranky www.UBYTOVANIvCHORVATSKU.cz z a jsme velice dobre umisteni na Googlu prave diky SEO a server www.chorvatsko-ubytovani.cz prevzal nas zdrojovy kod a pouziva ho. Majiteli serveru jsem volal a on jen delal hloupeho a nakonec polozil telefon.

Díky moc za pomoc.
Leo
Profil
Pokud je to pravda - coz neposoudim, tak pockat az vyhnije, udelat mu ostudu na webu, Google bomba, soud, nakopat mu (v tomto poradi). Zvlast otrle povahy vsak hned u bodu 1 daji k soudu vas. Leo
roberta
Profil
čo máte na mysli pod pojmom "zdrojový kód"?
1. výsledné HTML, ktoré web server posiela prehliadaču (dá sa v prehliadači zobraziť pomocou zobraziť -> zdrojový kód)?
2. alebo ukradol skripty na serveri (PHP, ASP, ...), kroré generujú ten HTML kód?

ak sa jedná o 1. možnosť, tak sa netreba veľmi vzrušovať, pretože ten HTML kód si môže skopírovať každý, kto príde na vašu stránku. bez neho by sa v prehliadači ani nič nezobrazilo (kopírovaniu sa dá zabrániť iba tak, že tú stránku nedáte na internet). proste web funguje tak, že k HTML kódu majú prístup všetci, po zobrazení danej stránky (posiela ho web server). a verte mi, že na internete je viac než dosť kvalitných HTML kódov, nemáte ho iba vy.
inak úspešnosť vyhľadávania vo vyhľadávačoch nezáleží len na kvalitnej SEO analýze...

ak sa však jedná o možnosť 2. tak na chybe bude správca vášho web servera...
Kermo
Profil *
roberta - mam na mysli prvni moznost ale nerikejte mi ze si jen tak nekdo muze prijit a okopirovat si co chces, vzdyt to musi byt chranene nejakym autorskym zakonem

Leo - diky, ale ja myslel neco rychlejsiho a efektivniho
Richi
Profil
Kermo
A jaký autorský zákon chceš uplatnit na zdrojový kód? Jako pokusit se zažalovat ho můžeš zkusit, alespoň by byl nějaký precedens pro tenhle druh "krádeže" :-)
i když to vidím na šance 1 ku milionu že neco vysoudíš, ten co to okopíruje může udělat pár změn a už nikdy mu nedokážeš že vycházel s tvého kodu ...

mimoto kromě stejného Title nevidím nic podobného a to co vidím u Vás bych radši asi ani neokopíroval, jenom v hlavičce je několik "chyb" z hlediska SEO
Leo
Profil
"Leo - diky, ale ja myslel neco rychlejsiho a efektivniho"

No tak to zkuste v opacnem poradi, zkuste ho nejdriv nakopat do zadku. Co si myslite, ze v tomhle state nadelate rychlejsiho? Leo
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0