Autor Zpráva
H13
Profil
Ahoj potřeboval bych zasvětit, pořád nemůžu najít ty pravé informace

Mám stránku, která je také v angl. jazyce

1. Mohu si tam nechat vložit reklamu od AdSense (nemám ŽL, nejsem podnikatel)
2. Jestliže ano, co uvedu při registraci Kontakt ČR, Jazyk AJ?
3. Jak můžu ovlivnit design reklamy...Můžu si vybrat např, že chci aby reklama byla v podobě pravého sloupce tolik a tolik pixelů?

Díky moc
mm2075
Profil
1. nevim
2. nevim
3. Ovlivnit se to da, ale jen do urcite miry. Budes si moct vybrat velikost reklamy z 11 standardnich rozmeru a barevne je upravit podle zakladni palety barev, aby to ladilo s webem tak, jak budes chtit.
Yuhů
Profil
1. není podstatné, abys byl podnikatel nebo měl ŽL. Jestliže máš ale příjmy, musíš podávat daňové přiznání. Informuj se na svém finančním úřadu. Pokud jsi třeba student, většinu výdělků z AdSense se ti vejdou do nezdanitelného minima. Nebo můžeš platby v AdSense zadržet a nechat si je vyplatit až v roce, pro který budeš mít ŽL nebo budeš vyplňovat daňové přiznání.

2. ano, uvedeš kontakt ČR a jazyk stránek AJ. Odkaz uveď rovnou na anglickou verzi.

3. konkrétní rozměry ovlivnit nemůžeš, ale je tam na výběr docela dost formátů.
mepp
Profil *
to Yuhu To znamena, ze jediny rozdil v registraci aby mi fungoval ci nefungoval aDsence je v jazyce ktery se uvede?
quinux
Profil
Yuhů
se ti vejdou do nezdanitelného minima
Nevím jak je to u studentů, ale alespoň u zaměstnanců něco jako nezdanitelné minimum již neexistuje. Takže možná, že již ani u studentů ne a počítá se to jinak.

H13
Každopádně pokud příjmy z AdSense nepřesáhnou 10 000 Kč ročně není třeba nic danit. Nejlepší však budeš mít když se zeptáš nějakého učetního nebo na finančním úřadě.
Yuhů
Profil
> To znamena, ze jediny rozdil v registraci aby mi fungoval ci nefungoval aDsence je v jazyce ktery se uvede?

ne. Když uvedeš jazyk nepravdivě, žádost nebude schválena.

Když máš stránky ve více jazycích, uvedeš třeba angličtinu a pak to nasadíš na české stránky, porušuješ pravidla a je otázkou času, než tě administrátoři vyhmátnou.

> něco jako nezdanitelné minimum již neexistuje

existuje, jenom se to jmenuje jinak

> Každopádně pokud příjmy z AdSense nepřesáhnou 10 000 Kč ročně není třeba nic danit.

to mi přijde jako blbost. Účetnictví rozumím málo, ale na tuhle informaci doporučuju absolutně nespoléhat.
quinux
Profil
Yuhů
něco jako nezdanitelné minimum již neexistuje

existuje, jenom se to jmenuje jinak


Noto v podstatě ano, jenže jaká je výše nezdanitelné částky se již bez pátrání nedozvím. Na výplatním lístku je to nahrazeno "slevou na dani" ;o)

Každopádně pokud příjmy z AdSense nepřesáhnou 10 000 Kč ročně není třeba nic danit.

to mi přijde jako blbost. Účetnictví rozumím málo, ale na tuhle informaci doporučuju absolutně nespoléhat.
Vaše jméno

No měl jsem to napsat spíš jako, pokud celkové roční příjmy nepřesáhnou 10 000 Kč. Tohle, alespoň minulý rok ještě platilo.

Ale jak jsem psal. Nejpelší je se zeptat přímo na finančním úřadě nebo účetního.
Anonymní
Profil *
Nejjednoduchší je zajet do Rakouska, Německa nebo Anglie a tam si nechat přeplatit šek - Google neinformuje místní daňové úřady, a pro rakouskou banku to není podozřivé, že si nějakej čech vybírá 1000$ - co je méne než 1/3 příjmu řadového rakoušáka.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0