Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Dobrý den,

nevíte někdo o grafické reklamě (platba za zobrazení) která by se hodila na web o tvorbě www, ale nesmí to být reklamkde získáváte kredity a pak je aukce prostě aby platily třeba 20kč/1000 zobrazení a nejlépe převodem na účet.

pokud nějaké takové reklamní systémy znáte pošlete prosím odkaz.
Anonymní
Profil *
sorry že jsem to sem napsal dvakrát v tom nebyl úmysl
Petra
O existující reklamě sice nevím, ale za to mám otázku.

Ta cena 20 Kč/1000 impresí je ta skutečně požadovaná nebo je to jen příklad? Pokud požadovaná, můžu vědět, o jaký jde web?
Rneco
jde o www.rneco.wz.cz/w3/

ta cene je jen příklad jinak si mylím že je to dost málo 20 Kč/1000 impresí
Richi
Reklama za zobrazení se již skoro neprodává ... zkus radši za prokliky třeba potenzu
Rneco
za prokliky radši ADFOX
servisman
Profil *
20,-Kč za 1000 impresí je celkem dost. My máme 1000 impresí tak za 2 dny a reklamu u nás stejně zatím nikdo nechce, tak nevím.. :-/
Rneco
Já mám na jednom webu přes 1000 impresí denně a 20,-Kč za 1000 impresí se mi nezdá moc.
skejtis
Napis mail urcite se domluvime
Rneco
rneco@seznam.cz
servisman
Profil *
Rneco: Mě ano. Máme už kolem 800 impresí denně a reklamu u nás nemá nikdo ani za dvacku. Klidně dáme 14 dní za 100,-Kč. Tak si to spočti...
Richi
Rneco
Potenza je lepší pro tento případ, z AdFoxu máš max 1,50 u potenzy klidne i 5,-Kč/proklik ... rozdíl je v tom že AdFox je textová reklama kdežto u POtenzy máš i textovou i banerovou a můžeš si vybrat ...

Jinak jestli chcete někdo reklamu za imprese klidně prodám, mám web tak s 10 000 impresí denne, jestli mi dáte 20kč/1000 tak budu rád :-)
Martin Kuželka
Samozřejmě vždy záleží na zaměření webu. Jsou weby, kde je těch 20Kč/1000 impresí moc a jsou také weby, kde je to ukrutně málo. Cena 1000 impresí se v závislosti na zaměření webu může pohybovat někde mezi 0-600Kč...
JersyWoo
Nabízím prodejní reklamní plochy na hudebním webu, cca 20.000 - 25.000 impresí denně, cena je 1.000 impresí za 10kč anebo to co kdo nabídnete! Taaaakže mailujte na jersywoo[at]gmail.com .
samuraj
OT:
až 600Kč za 1000 impresí...
to by mě zajímalo v jakém oboru by to muselo být, aby se to někomu vyplatilo... nějaký specializovaný stránky s návštěvností "z vyšších vrstev" a reklama na prodej osobních letadel? :D
Petra
samuraj: Ani ne, zcela běžně jsou to Microsoft a mobilní operátoři, z těch ještě nižších vrstev pak mnohé internetové obchody nebo na webech o internetu třeba poskytovatelé připojení nebo hostingu. Prakticky to jde napříč obory, výjimkou jsou snad lokální maloobchodníci s omezenou kapacitou.
Anonymní
Profil *
Samuraj:
600Kc za 1000 impresi neni zas tak moc, zalezi na "prumyslu". Jsou i firmy, co se doslova biji o to platit 100USD za kazdy klik na jejich web.
samuraj
"100 USD za kazdy klik"

hmm, tak to je nářez.. pro takovouhle reklamu bych udělal jakýkoliv web :D

když to porovnám s odměnama za reklamu na mých webech, tak se mi chce brečet... ;-(

To sem taky koukal na výdělky seznam.cz a voni už protočej skoro miliardu ročně...
lucas
Profil *
Zdravím, nabízím 10 - 30Kč za 1000 impresí (podle pozice) na Text odkazu 7000 - 10 000 impresí denně.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0