Autor Zpráva
Retal
Dobrý den,
zajímaly by mě vaše zkušenosti se sítí Etarget z hlediska provozovatele webových stránek, především s kontextovou reklamou na obsahových stránkách. Vím, že se jedná leckdy o informace, o něž se člověk nerad dělí, přesto snad někdo bude sdílný.
Jaká je průměrná CTR na vašich stránkách?
Jaká je přibližná cena za klik?
Kolik vám kontextuální reklama vynáší (nejlépe v CPM - kolik korun vynese 1000 impresí)?
Nějaké další zajímavé postřehy?

Předem děkuji za odpovědi.
ninja
Na velkou cast otazek ti tezko nekdo odpovi, protoze ve smlouve (s Etargetem) je zakazano tyto informace sirit.
Richi
Každopádně jedna všeobecná odpověď:
Pokud splňuješ podmínky pro Etarget a dovolí ti zobrazovat svoji reklamu na tvém webu tak do toho jdi, je to momentálně asi nejlepší reklama jakou na web můžeš dostat (jak kvalitou, tak placením)
Snad tahle odpověď stačí :-)
Retal
ninja
Děkuju za upozornění.

Richi
Děkuju za názor, přesně kvůli tomu jsem se ptal. :)
maxemail
Profil *
Nesouhlasím nejlepší reklama je individální kterou si najdeš sám a pokud na to máš proporce aby ti dobře platili tak seš vysmátej a vím o čem mluvím vydělávám reklamou
Richi
maxemail
jasně, to je otázkou priorit, strávit na webu a hledáním inzerentů 15hodin denne nebo strávit na webu hodku denne a pak dělat na jiném projektu nebo se jít koupat? :-)

Každopádně největší inzerenty neukecáš aby inzerovali na tvém webu, ti si radši zaplatí kampan za statisíce v reklamním systému a ty pak dostaneš na web inzerenta kterého bys jinak v živote neukecal ... příklad je systém Potenza, tam jsou inzerenti za které máš kolikrát více penez než by sis domluvil sám a jsou to firmy co proinzerují ročne miliony ...

Pravdaže každý web je jiný a hodí se na něj jiný systém reklamy, nedá se to zovšeobecnit, on se ptal na etarget, já řekl že je momentálně nejlepší na textovou reklamu ze všech systému v ČR, na bannerovou bych mu doporučil Potenzu ...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0