Autor Zpráva
Marek Janů
Profil
1. hledám server podobný http://popupguru.com nebo http://vcela.net
2. hledám server podobný http://aukro.cz kde platí několik korun za proklik

Testuji webovou reklamu, budu rád, pokud mi napíšete o podobných serverech - nejlépe českých

Mockrát děkuji
Martin Kuželka
Profil
Nechápu, jak ještě dnes, může vznikat něco jako PopupGuru :-( Tudy cesta nevede.
Yuhů
Profil
2. Za prokliky v některých případech platí www.potenza.cz , ale to trochu zjednodušuji. Několik korun za proklik to vždycky nebývá. Mimochodem -- několik korun za proklik je moc. Inzerentovi se to musí vyplácet, takže v českém prostředí bych cenu kliku viděl nejvýše na koruně.
Martin Kuželka
Profil
Yuhů, a co eTarget, ty mají minimální platbu za klik 5Kč...
Medhius
Profil
Martin: Ale to zaplatí inzerent, mluvíme-li o výnosech, těžko dnes něco sehnat nad 2 Kč. Aukro byl spíše omyl, který se jim asi moc nevyplatil.
Martin Kuželka
Profil
Medhius: já jsem tím reagoval na "Inzerentovi se to musí vyplácet, takže v českém prostředí bych cenu kliku viděl nejvýše na koruně.".
habendorf
Profil
hledám server podobný http://aukro.cz kde platí několik korun za proklik

To už dávno není pravda. Z původních 7Kč je dnes tuším 1Kč, ne-li méně.
Yuhů
Profil
a když už je řeč o cenách za proklik, vůbec nechápu, proč se zároveň nemluví i o CTR reklamy. Pro mě jako pro majitele stránek přece vyjde nastejno, jestli mi jeden člověk ze sta proklikne jednu blbou reklamu za sedm korun, nebo zda mi sedm lidí ze sta proklikne relevantní reklamu za korunu. V obou případech z toho mám sedm korun, akorát v případě sedmi prokliků a relevantní reklamy mám zároveň zajímavější web.

Proto nemá moc cenu eTarget, protože jeho kontextové cílení na většinu článků není moc dobré. Nehledě k roční konkurenční doložce.
Medhius
Profil
Z původních 7Kč je dnes tuším 1Kč, ne-li méně.
No přesně to původně bylo 10 Kč, což je až neuvěřitelné, potom 7,50 a nakonec jim došlo, že takhle to nepůjde, tak 1 Kč.

Yuhů: no samozřejmě pro relevantní reklamu k mému webu bych mohl nabízet prostor levněji a vydělal bych možná více :) Takový web já bohužel nemám :(
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0