Autor Zpráva
In-počasí
Profil *
Na stránkách http://www.textbanner.cz/index.php jsem nalezl reklamu kterou si může založit kdokoliv bez ohledu na věk. Je to opravdu reálné? (ve starších článcích tady sem nalezl že věk rozhoduje).
nightfish
Profil
připadá mi ten web děsně amatérský, držel bych se od nich dál

>> 21.7.2006 - Museli být v 15:30 vynulovány statistiky, za to se moc omlouváme
>> - Byli odstaveny statistiky zobrazení z důvodu jejich optimalizace, do provozu budou vráceny ještě dnes nebo nejpozději zítra

další perlou jsou Pravidla

jinak abych nebyl úplně offtopic - většinou se v podobných případech uzavírá smlouva o poskytování služeb (většinou při registraci). Na to, aby člověk mohl uzavřit smlouvu, musí mu být 18+, jinak to není zcela v souladu se zákonem.
Richi
Profil
In-počasí
prosím te kolik ti je? reklamní systémy můžeš používat všechny i když by ti bylo třeba 5 let, horší to bude pokud budeš chtít vydělávat na reklamě, to pak si musíš nastudovat konkrétní pravidla systému zda je to povolené, když si nejsi jist, napiš provozovateli daného systému ...
skejtis
Profil
Mozna ste nepochopili pravy vyznam proc psal... "jen se dela reklamu:-)"
simka00
Profil
nightfish
Na to, aby člověk mohl uzavřit smlouvu, musí mu být 18+, jinak to není zcela v souladu se zákonem
tak to slyším poprvé. mně 18 ještě není a to už mám pár smluv uzavřených
nightfish
Profil
simka00

Nezletilá osoba nemá tzv. právní subjektivitu.

Právní subjektivita
Způsobilost vystupovat v právních vztazích vlastním jménem a nést majetkovou odpovědnost z těchto vztahů vznikající.

Takže asi tak...
nightfish
Profil
a ještě jeden odkaz do fóra, kde se tato problematika řeší
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0