Autor Zpráva
DyBoy
Profil *
Ahoj lidi, chtěl bych se zeptat na stylizaci linků (samozřejmě reklamních) pokud se podíváte na moji stránku: http://www.dyboy-jen-tak.ezin.cz/rs/ tak asi zjistíte, že je naprosto zreklamovaná a to jsem myslím udělal největší chybu, můj nápad by byl, udělat si na webu adresář a tam nahrát jednotlivé html se soubory a ty pak do příspěvků dosazovat rámem, samozřejmě stylizaci odkazů bych udělal co nejpříjemnější. A reklamy by byly jen v příspěvcích s reklamou spjatými.

Jak se na to díváte vy? Teď to stojí za prd, to mi říkat nemusíte :)
DyBoy
Profil *
Mimoto chtěl bych se zeptat, proč se lidé do mých stránek registrují, když nejeví žádnou aktivitu?
quinux
Profil
DyBoy
Koukal jsem a nenašel co myslíš, máš tam spoustu kategorií a menu jsou roztahané. Tohle docela mate, protože nabízíš hned naporpvé až moc možností kam kliknout.


Mimoto chtěl bych se zeptat, proč se lidé do mých stránek registrují, když nejeví žádnou aktivitu?
Možná si myslí, že se registrovat musí. Lidi dělají spoustu věcí nad tím bych se nepozastavoval. Když nebudou třeba půl roku aktivní tak je prostě smaž ;o)
Retal
Profil
Co znamená "úplně zreklamovaná"? Vidím tam tři špatně umístěné reklamní bloky (2x adFox, 1x Google Doporučení).
DyBoy
Profil *
No a byla by nějaká rada, kam je umístit?

Zreklamovaná? podívejte se do každého příspěvku :(
quinux
Profil
DyBoy
Aha, už jsem si té reklamy všiml. To je hodně nešt'astně umístěná reklama a hlavně velmi špatně označená.
Pokud ji tam chceš mít, tak ji nějak odděl, třeba ji orámuj nebo jí dej jinou barvu pozadí. Taky bych jí označil spíše jako "textová reklama" jelikož tohle vypadá spíše jako odkaz do nějaké kategorie
Retal
Profil
Aha, ty odkazy v příspěvcích, zcela jsem je přehlédl. Vynikající integrace! Ještě bych na tvém místě odstranil slovo "Reklama" o řádek výše a umístil před každý odkaz tučně
Tip:
Sleduj také, jak který affiliate program vydělává, a ty zcela nejhorší eliminuj.
DyBoy
Profil *
Retal

bezva díky za rady, pokusím se to napravit, ale nevím jestli to mám začít dělat takhle až teď nebo editovat asi 600 příspěvků :D

quinix: mluvíš o adfox, že? jasně, taky s tím něco vbrzku udělám :)
DyBoy
Profil *
dobrá, taže večer, jak se vrátím z práce, začnu reklamy psát tímto nový způsobem a časem budu taky editovat starší příspěvky, aby to za čas bylo hezky v kupě :) Ale díky, moc jste mi pomohli :)
Retal
Profil
DyBoy
Oj, tys to vkládal ručně? A co budeš dělat, až se kód těch odkazů změní? Do budoucna doporučuji upravit šablony Wordpressu a reklamní kód vložit přímo do nich, ne do jednotlivých článků. Pokud zvládneš regexpy, můžeš ty staré odkazy odstranit pomocí nějakého jednoduchého skriptu nebo SQL dotazu.
DyBoy
Profil *
No já měl spíše na mysli, že bych na webu udělal adresář s jednotlivími html souborym, jako třeba reklama 1, reklama 2 a tam by byly ty kódy, do článků bych jen psal framy, byly by dostatečně malé a kdykoli bych zjistil změnu odkazů nebo že by se na některé více klikalo, znamenalo by to jen upravit několik html souborů a reklamy by se změnily na všech stránkách webu, tak jak bych chtěl. Možná bych dokonce dokázal napsat skript který by měřil hodnoty kliků a podle četnosti by ty klikatelnější zobrazoval více, co ty na to?
DyBoy
Profil *
Tay by bylo fajn, že bych kdykoli mohl změnit styly framů a tím doladil se stávajícím vzhledem layoutu :) prosím o odpověď, páč se mi to nezdá jako špatný nápad.
Retal
Profil
To je špatný nápad. Raději to udělej přes šablony Wordpressu a nějaký jednoduchý modul pro náhodný výběr právě aktivních reklamních odkazů. Na tvém místě bych se nejdříve podíval po pluginech, jestli to už někdo před tebou neřešil. Jsem si jistý, že ano.
DyBoy
Profil *
Tak hotovo , co vy na to? na několika prvnách příspěvcích to jde již vidět, ale ještě to musím doladit
Retal
Profil
Dobré. Zkus ještě najít nějakou nápadnější barvu než šedou.
DyBoy
Profil *
jj, to je pravda, jakou by jsi třeba poradil? hoď třeba kód
DyBoy
Profil *
Tak mám ji tam, snažil jsem se, aby moc nebila do očí, ale byla vidět.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0