Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Chtel bych se vas zeptat kde sezenu nejakou dobrou firmu ktere umistim na muj web jejich banner a oni mi budou platit za klik na banner!!!!Dekuji muj web : www.teamspeak-mp3.wsn.cz
Anonymní
Profil *
Pls kdybych si nechal na mem webu ukazovat neci banner kolik by mi meli platit mesicne.
souki
Profil
http://www.jakpsatweb.cz/seo/search-engine-marketing.html
quinux
Profil
Anonymní
Záleží jak vysokou máš návštěvnost. Podle toho počítadla co máš na webu ti nikdo za reklamu na tvém webu platit nebude. Tedy né za bannerovou. Zkus třeba adfox.cz nebo bbkontext.cz to by ti nějaké kačky přinést mohlo.
Petra
Profil
Obávám se, že ani za kontextovou nikdo platit nebude - není tam totiž zrovna moc textu.
PCMark
Profil
můžeš si tam třeba pro začátek zkusit dát aukro, platí za klik 70h a za registraci pres tvuj banner 150Kc, ale kolik ti to vyděla to nevím ....
VitaZ
Profil
Anonymní
Polož si otázku jinak, kdo a proč by Ti měl platit za reklamu? Co z toho bude mít, co mu můžeš nabídnout, jakou máš komunitu návštěvníků atd td.
Vytipuj si vhodné inzerenty, oslov je a zkus jim nabídnout něco, co by je zaujalo. Nebo udělej web s kvalitním obsahem, získej zajímavou komunitu pravidelných návštěvníků, zkvalitňuj své služby, rozšiřuj zajímavý obsah a čekej až Tě někdo osloví. Cena pak může být mnohem vyšší než když se budeš sám vnucovat.
Pokud budeš jen jedním z milionu tuctových webů bez nápadu a bez přínosu pro návštěvníky i inzerenty, nikdy na reklamě nemůžeš vydělat. Max. tak na chleba a vodu.
DyBoy
Profil
No nemyslím si, že na tvojí stránce někdo bude chtít reklamu, já bych doporučoval jen nějaké provizní programy a ne zrovna reklamu za klik či zobrazení.
Richi
Profil
haha, dnes 1 návšteva i to jsem byl já, za co chceš peníze??? :-)))
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0