« 1 2 »
Autor Zpráva
petis
Profil
jak zvýšit levně page rank?
petis
Profil
prosím . poradí mi někdo jak se dá zvýšit levně nebo grátis page rank? momentálně mám page rank 3 .. a chtělo by to víc .. www.spodni-pradlo.net
Casero
Profil
petis
víc zpětných odkazů....a tvou snahou v optimalizaci, dobře zvolené anchor texty...j etoho dost,
Timy
Profil
Casero
"a tvou snahou v optimalizaci, dobře zvolené anchor texty...j etoho dost"
Pagerank závisí pouze na počtu odkazů a hodnotě pageranku odkazujících stránek http://www.jakpsatweb.cz/seo/pagerank.html

petis
Sháněj více zpětných odkazů. Ale nemyslím si, že by hodnota Pageranku byla nějak extra důležitá.
Richi
Profil
Ale nemyslím si, že by hodnota Pageranku byla nějak extra důležitá.
jak Srank tak PageRank má smysl už jenom pouze v tom že podle něj (ne jenom podle nej ale i podle něj) se řadí výsledky vyhledávání ve vyhledávači.

Jak jej zvýšit? Ufff toho už bylo tolik všude napsáno ...
- zpětné odkazy
- kvalita stránek
- kvalita obsahu
- obsah psát pro uživatele ne pro vyhledávače
atd atd.

Jinak nechápu jak jej můžeš chtít zvyšovat levně když to firmy nabízejí za šílené peníze :-) (joke) ... podle mně to chce zdravý rozum a třeba trochu literatury, třeba http://seo.jasminka.cz/ stáhni si to, vytiskni a přečti. I když je to starší knížka dá se z toho hodně o SEO pochopit.

Pravdaže chápu že tvoje priorita je rychle zvýšit PR a dál se věnovat asi obchodu ale SEO je dlouhodobá záležitost :-)

Taky je otázkou co je pro tebe levně, za 100tisíc ti to udělá každý "seoguru", dej 50tis a třeba ti jej na PR5 zvýším :-)
Timy
Profil
Richi
Já neříkám, že nemá smysl, já říkám, že si myslím, že PageRank není zase nějak extra důležitý.

"Ufff toho už bylo tolik všude napsáno ..."
Pokud se bavíme o klasickém (google) pageranku, tak ten se přeci vypočítává pouze ze zpětných odkazů - http://www.jakpsatweb.cz/seo/pagerank.html#cesky U S-ranku platí téměř totéž http://fulltext.seznam.cz/url.py/infoScreen#algoritmus Nikde není zmínka o kvalitním obsahu, ten do čistého pageranku ani S-ranku započítáván není (tedy alespoň AFAIK viz ty dva odkazy). Proto si nakonec myslím, že pagerank není nijak extra důležitý -- kvalitní obsah je rozhodně lepší než vysoký pagerank.
Timy
Profil
stačí jednou...
Richi
Profil
Timy
nemáš pravdu, budu citovat pouze seznam "Počítá se zejména z odkazové sítě algoritmem, který zohledňuje jednak odkazy, které na stránku míří, ale i to, kam ze stránky odkazy vedou. Přesný výpočet S-ranku není veřejný ..." u googlu je to to samé, PR a SR není pouze součet zpětných nebo odchozích odkazů ale více faktorů, teoreticky se snaží simulovat oblíbenost webu u uživatelů (pravdaže je to pouze robot :)

třeba když na googlu klikne uživatel na odkaz a pak klikne na tlačítko "zpět" a hledá dál, google udajně zaznamená "nespokojenost" uživatele s relevancí odkazů a odkaz dostane nějaké "mínusové body" do hodnocení PR ....

víc by asi napsal Yuhůů ale prostě tvůj názor je špatný :-)
Richi
Profil
Timy
mimochodem, už jsi někde viděl odkaz s PR1 na prvním místě ve vyhledávaní? :-)
mila
Profil
Page rank se z kvality stránek možná nepočítá, ale je to asi nejlepší způsob, jak si ho zvednout - ostatní odkazují a rank roste...
Anonymní
Profil *
Ty fotky těch modelek dej v životní velikosti
Marek Prokop
Profil
Petisi, PageRank zvýšíte tím, že zvýšíte počet odkazů, které na vaši stránku odkazují. Způsobů je mnoho a obecně nejde říci, který je nejlevnější, protože každý majitel webu má trochu jiné možnosti. Pokud se například dobře znáte s Jiřím Paroubkem, přesvěčte ho, ať vám zapózuje jen v podprsence, jeho fotografii si pak dejte na home page a uvidíte, jak se vám PageRank jen pohrne. Pokud Jiřího Paroubka tak dobře neznáte, budete muset vymyslet něco jiného.
Richi
Profil
Marek Prokop
no tak tahle možnost mě nikdy nenapadla :-)
Falco
Profil
Byl byste ochoten platit za umístění zpětných odkazů? Říkáte, že chcete levně, tak by mně zajímalo, co je vám levné. Mohli bychom se domluvit, pokud budete mít zájem na výměně odkazů atd.
skaj
Profil
tralala
skaj
Profil
MUSIM POTVRDIT SLOVA NEKOLIKA KOLEGU V DISKUZI !!!

"ZPETNE ODKAZY RULEZ" !!!

MY JE I KUPUJEME ... VYPLATI SE TO !!!
Retal
Profil
PR je k ničemu a s umístěním ve výsledcích vyhledávání souvisí jen VELMI vzdáleně.

Richi
mimochodem, už jsi někde viděl odkaz s PR1 na prvním místě ve vyhledávaní?
Viděl jsem doménu s TBPR 0 na prvních místech. A?
Retal
Profil
Znám způsob, jak zadarmo zvýšit pagerank na 8, ale vyhledávač tě pak nejspíš zabanuje. Stojí to za to?
Pracuj raději na své stránce, udělej ji užitečnou pro návštěvníky a ono se ti to dlouhodobě vrátí.
Richi
Profil
Viděl jsem doménu s TBPR 0 na prvních místech. A?
trochu off topic porovnávat TBPR a PR nemyslíš?! ... no comment píšeš blbosti a mateš lidi :-)
Retal
Profil
Richi
Nemyslím. Každý, kdo mluví o vyčíslitelném PR, mluví ve skutečnosti o TBPR.
Timy
Profil
Richi
"u googlu je to to samé, PR a SR není pouze součet zpětných nebo odchozích odkazů ale více faktorů, teoreticky se snaží simulovat oblíbenost webu u uživatelů"
Nějaký relevantní odkaz by nebyl? Takový Marek Prokop například v této disuski říká "PageRank zvýšíte tím, že zvýšíte počet odkazů, které na vaši stránku odkazují" a nikde v této větě nevidím nic o dalších faktorech. Stejně tak o dalších faktorech se nezmiňuje ani Yuhů na mnou odkazované stránce.

"...ale prostě tvůj názor je špatný :-)"
A basta!

"no comment píšeš blbosti a mateš lidi :-)"
A basta!

Mírni se, nejsme zase úplní blbci.
Richi
Profil
Timy
Já neříkám že je tady někdo blbec :-) to že v TÉTO diskuzi nenapsal ani pan Prokop ani Yuhů to co tvrdím já neznamená že to není pravda :-)

Odkaz nedám nechce se mi hledat ale je na toto téma zde spoustu debat stačí prohledat historii a najdeš to napsané sto krát i od nich obou ....

A neurážej se, já jen píšu že nemáš pravdu, nevím jak jemneji bych ti to měl napsat, nemyslím si že bych použil nejaké vulgární slova nebo co ...
Timy
Profil
Richi
"Odkaz nedám nechce se mi hledat ale je na toto téma zde spoustu debat stačí prohledat historii a najdeš to napsané sto krát i od nich obou ...."
Njn, tak to se pak asi nikam moc nepohneme... (aneb PageRank také závisí na tom, co jsi měl zrovna dneska na oběd, že to zrovna v TÉTO diskusi nenapsal ani pan Prokop ani Yuhů neznamená, že to není pravda :-))

Jinak já se neurážím, ale když už prohlašuješ, že můj názor je špatný, tak by to chtělo alespoň nějaký maličký důkaz ;-).
Richi
Profil
Timy
stejně jak ti to budu hledat já (promin ale na takové věci fakt nemám čas) si to můžeš v historii najít i sám :-)

to že něco napíšu co si myslím jak to je tak snad to nemusím vždy dokládat odbornou publikací :-) je to můj názor a s tvým nesouhlasím a tak jsem to napsal, jak si to lidi přeberou je už jejich věc komu budou věřit :-)
Timy
Profil
Richi
http://vyhledavace.info/seo-faq/23/pagerank-jyxorank
http://www.lupa.cz/clanky/zahadny-google-toolbar-pagerank/
http://www.jakpsatweb.cz/seo/pagerank.html

Promiň, ale nikde nevidím ani slovo o dalších faktorech... Takže -- tvůj názor je špatný ;-).
Anonymní
Profil *
mimochodem, už jsi někde viděl odkaz s PR1 na prvním místě ve vyhledávaní? :-)
Samozřejmě viz můj projekt www.fyzioterapie3r.cz má jak PR tak SR = 0 a je na prvním místě při hledání "rázová vlna" na seznamu na jyxu je 2. a na googlu asi na 5. miste

Takze si opravdu myslim ze PR a SR neni az tak dulezity.
Anonymní
Profil *
Zkus výměnu odkazů na www.vymena-odkazu.cz

(self promo JersyWoo, zapomněl jsem heslo)
Tommmm
Profil *
Timy, slysel jsi nekdy neco o vyrokove logice? :) Jestli jo, pak zcela jiste vis, ze z negace vypliva cokoli. To znamena, ze pokud nekde neni napsano, ze nezavisi na kvalite zpetnych odkazu, pak to neznamena, ze na ni opravdu nezavisi. Pokud to nevis, mel bys dostudovat stredni ;)

Btw ono na ni ale zavisi. Viz kniha od panu Sergeye Brina a Lawrence Page - http://dbpubs.stanford.edu:8090/pub/1998-8 :)
JersyWoo
Profil
3 nejrychlejší a nejlevnější metody zvýšení PR a SR:

1.) zpětné odkazy
2.) zpětné odkazy
3.) zpětné odkazy
brlayz
Profil *
Vyměňuj odkazy pouze s kvalitními weby, méně už je dnes více (poté, co google změnil rapidně koncem roku 2006 systém). Zkus zrušit výměnu odkazů s weby, které samy pagerank nemají, nebo jsou zkrátka příšerné. A taky s weby, se kterými tvoje stránky nemají pranic společného. Zaměř se pouze na weby, které se zabývají spodním prádlem, případně sex-shopy apod. A také nezapomeň, že se počítá i to, kam odkazuješ ty. A popřemýšlej nad rozvržením svého pageranku, zkus ho co nejvíc rozprostřít.
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0