« 1 2
Autor Zpráva
michalek
Profil *
myslim, ze vyrokova logika neni mezi ucivem strednich skol.

e vis, ze z negace vypliva cokoli. To znamena, ze pokud nekde neni napsano, ze nezavisi na kvalite zpetnych odkazu, pak to neznamena, ze na ni opravdu nezavisi. Pokud to nevis, mel bys dostudovat stredni ;)
misaczek
Profil *
Hele asi nemá vliv na Pagerank nacpat několik ikonek Pagerank na stránku - jako to mám tady vpravo dole http://www.hernistranky.ezin.cz ??? Plní ty ikonky jen informativní roli, takže mít jednu = mít jich 5 nebo každá (protože odkazuje na jinou Pagerank službu) dělá něco jinýho? Dík za odpověď - ptám se proto, abych věděl, jestli mám 3 PR ikonky odstranit nebo je tam nechat všechny
Plaváček
Profil
misaczek

Pokud chceš znát můj skromný názor, tak všechny tyhle pitomé ikonky vyhoď. Nejen, že se nic nestane, ale navíc nebudeš takovýmto vyžírkům předávat svůj zatím nízký Pagerank. Především pagerank.cz je, s odpuštěním, kravina na n-tou, která se tu už řešila.
Timy
Profil
Tomm
Tato teorie sice platí, to je pravda, nicméně neplatí v případě, kdy známe vzorec pro výpočet PR. Pokud ve vzorci (vycházím tedy z předpokladu, že ten vzorec je stále správný a aktuální) není uveden další faktor, žádný další faktor prostě existovat nemůže.
misaczek
Profil *
Plaváček

jedna z těch poskytovacích PR služeb http://webtools.artysite.net má dole pod stránkou jak svojí pagerank ikonu (co poskytuje) tak i tu animovanou ikonu "optimalizováno pro pagerank.cz"

nechápu proč by mi mělo škodit, když na stránce (s Pagerankem 0) budu mít jednu z těch ikon, eventuelně dvě - když vidím pod tou jejich stránkou taky dvě. :-)) Jen jsem chtěl vědět, jestli jako víc ikon nepřináší víc užitku a tudíž si mám vybrat jednu (dvě) a tu tam nechat, a ty mi tady radíš, abych je všecky smazal, že mi stejně spíš škodí než pomáhají

nemůžeš mi aspoň dvěma třemi větami vysvětlit, proč bych si neměl chtít na stránce s PR 0 nechat jednu (dvě, nebo rovnou všechny) z těch ikonek?

Z této diskuze chápu, že Pagerank (pozici ve vyhledávačích) zvyšují stránky co odkazují na mé stránky, čím vyšší pagerank mají, tím líp pro mně. Jakou funkci tedy plní tyto PR služby? Informuji tím ostatní uživatele že jsem na nule nebo je v tom ještě něco víc?

když už jsem je tam jednou dal tak bych je tam nechal .....
Plaváček
Profil
misaczek

nemůžeš mi aspoň dvěma třemi větami vysvětlit, proč bych si neměl chtít na stránce s PR 0 nechat jednu (dvě, nebo rovnou všechny) z těch ikonek?

Odkazy směřující ven z tvého webu mají pro tvé stránky téměř nulový (čti - neznatelný) význam, proto ti nijak nepomohou. Naopak - odkazy vedoucí na tvůj web smysl mají a ty se snaž sehnat. O těchto takzvaných optimalizátorech (artysite, pagerank.cz) si myslím své a evidentně nejsem sám (viz http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=13&topic=3 1502 ).

Kašli na ně, najdi si spřátelené a spřízněné weby (třeba také o hrách) a vyměňte si vzájemně odkazy. Zaregistruj se do kvalitních českých vyhledávačů (zde máš seznam http://seo.unas.cz/ceske-vyhledavace.php ) a buduj kvalitní obsah. Úspěch a PR přijdou sami.

Jakou funkci tedy plní tyto PR služby?

To bych také sám rád věděl, protože obyčejnému majiteli webu nepřináší absolutně žádný užitek (Yuhů to ve výše odkazovaném vlákně matematicky dokázal).

Takže závěrečná rada zní:

1. buduj kvalitní obsah
2. buduj kvalitní obsah
3. budu kvalitní obsah

Víc v tom fakt není.
misaczek
Profil *
mám ještě jedny stránky - deníček, a tam mi fakt o žádný PR nejde, 40 lidí za den, píšu si o čem chci. No na těchhle herních stránkách jsem si chtěl vyzkoušet, jestli něco návštěvnost nezvedne, protože je ubohá, tak jsem je zanesl do vyhledávačů a zkusil jsem ty ikonky. No vždyť o nic nejde (Google AdSensse co mám na těch stránkách mi tam zůstal ze šablony co jsem použil a upravil :-), ale holt zkouším jestli pomůže když se o ty stránky zkouším starat.... Na deníčku bych žádnou reklamu nestrpěl,

no dík za odpověď

takhle mi to stačí

vo co de
Plaváček
Profil
misaczek

Vo nic :) Vždycky jenom o obsah, aby se lidé rádi vraceli. To je princip úspěchu a slušné návštěvnosti.
misaczek
Profil *
tož obsah máme slušný. My taky po lidech nežádáme, aby se vraceli znechucení. Bez chuti ať mi na Herní Stránky nelezou. To je princip úspěchu a slušné návštěvnosti.
misaczek
Profil *
snad ten post výš berete s humorem .-)
SEOguru
Profil
Podívejte se na zpětné odkazy českých serverů s velmi vysokým PR třebas okolo 7. Naměřil jsem třebas na www.kurzy PR = 7. Kde sehnali tolik zpětných odkazů, to jsou tak oblíbení ? VŠECHNY, opravdu všechny zpětné odkazy vypsané googlem pocházejí zase ze serverů kurzy.cz a několika spřízněných z téže skupiny. Je to opravdu tak !!! Přitom pravidla o tvorbě PR jsou zachována. Architekti kurzů.cz UMÍ HOSPODAŘIT s vlastním PR, který mají jako surovinu ve vlastních stránkách. A PR předávají dál. Třeba formou odkazu serveru logotip.cz. Ten má pouze a výhradně odkazy z kurzy.cz a na důležitá hesla se umisťuje na google vždy na PRVNÍM místě. Na jedné stránce z celé rozsáhlé rodiny kurzy.cz jsem mě google vypsal 350 zpětných odkazů a VŠECHNY vedly z jejich stránek. Kdy konečně pochopíte, jak se DĚLÁ dobrý PR !!!!!
Vytvoříš si několik MILIÓNÚ stránek, které prolinkuješ mezi sebou. Po čase se přirozenou cestou PR ustálí na průměrné hodnotě světového webu což bude okolo 1. Následně začneš preferovat vybrané stránky a jiným odkazy ubereš. Protože je tvoje džungle stránek prakticky zcela nezávislá na vnějším světě, průměrný PR všech stránek bude pořád 1, ale když necháš padnout 990 000 stránek k nule, zbylých 10 000 stránek logicky poskočí mocně nahoru.
Je to moje konstrukce, ale jak jinak je možné, že web, která NEMÁ ŽÁDNÉ OPRAVDOVÉ ZPĚTNÉ ODKAZY má PR=7. To ať mi vysvětlí nějaký superguru !
Předpokládám, že za VŠEMI vysokými PR bude nějaké zajímavé pozadí, ale třeba jsem jenom xenofob....
Timy
Profil
SEOguru
"Je to moje konstrukce, ale jak jinak je možné, že web, která NEMÁ ŽÁDNÉ OPRAVDOVÉ ZPĚTNÉ ODKAZY má PR=7. To ať mi vysvětlí nějaký superguru !"
http://jyxo.cz/s?q=link:kurzy.cz&d=cz - Jyxo nalezlo 166248 dokumentů (asi jsem strašlivý SEO superguru :-))
habendorf
Profil
Předpokládám, že za VŠEMI vysokými PR bude nějaké zajímavé pozadí, ale třeba jsem jenom xenofob....

xenofob?
Marek Prokop
Profil
Podle Yahoo Site Exploreru vede zvenku do celé domény kurzy.cz 176819 zpětných odkazů. Ne že by 176 tisíc bylo nějak moc, ale žádnými odkazy bych to přesto nenazval.
a
Profil *
Pokud by chtěl někdo vyměnit odkazy nebo prodat svůj odkaz na webu s větším PR než 4 moje ICQ je 34854355
Oleg.K
Profil *
dobry den,

jsem majitelem artisite a chtel bych se vratit k tematu pagerank - sluzbe, kterou poskytujeme.

sluzba pagerank skutecne funguje a zlepsuje vysledky hledani dle zadanych klicovych slov.

stranka http://www.hernistranky.ezin.cz/ ma nasi ikonku a zadany nazev, popis a tri klicova slova. nase sluzba rankbutton se tvari jako informativni ikonka a pritom pomaha v prosazovani webu v google.com ve vysledcich hledani. Nize uvadim odkaz ktery vede ze sluzby na podstranku kde jsou vyse uvedene informace zobrazene. mimo jine zobrazuji dalsi tri odkazy na jine stranky (toto jiz rozebirat nebudeme)

http://webtools.artysite.net/rankbutton.php?id=1682&action=read

zadejte do vyhledavaciho pole google slovni spojeni " herni web" apod. dle slov, ktere autor stranky naykonfiguroval.

k obdivuhodnemu vysledku lze spozorovat, ze na tato klicova slova vede odkaz prave pres nasi sluzbu. vysledky ve vyhledavani jsou na prvni strance :)

http://www.google.com/search?hl=cs&client=opera&rls=cs&hs=VDQ&q=hern%C 3%AD+str%C3%A1nky&btnG=Hledat&lr=

sluba funguje a po kliknuti na odkaz ve vysledku se clovek dostane na nasi vygenerovanou stranku sluzby s popisem webu, nazvem apod. - odkazy vedou na stranku propagovaneho webu.

chci jen zduraznit. umistenim ikonky na web s PR0 nezle ziskat PR vyssi bez pomoci provedene optimalizace webu, rozumne napsanych textu, ktere obsahuji primerene mnozstvi klicovych slov vztahujicich se k tematice webu, bez validni stranky a bez pomoci (dulezite pomoci) samotneho autora web a to konkretne registraci URL webu do vyhledavacu a do katalogu (DMOZ apod)

ke sluzbe rankbutton:

nepribira PR uzivatelu sluzby
bez pomoci a snahy autora zlepsit pozici ve vysledkach = slouzi jako informativni ikonka
(tj. bez toho aniz by nejaky z vyhledavacu vedel o existenci webu a neproindexoval web - sluzba nemuze fungovat. musi alespon jednou za cas probehnout indexace stranky)

stale zdokonalujeme funkcionalitu sluzby a tim nabizime jeste vetsi sanci na protlaceni webu ve vysledkach hledani

sluzba neporusuje zadne podminky google.com
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0