Autor Zpráva
Inpocasi
Profil
1)Co si myslíte o reklamních systémech http://www.adfox.cz/ a http://www.potenza.cz/ ?

2)Se kterými reklamními systémy máte špatné zkušenost a je lepší se jim vyhnout?
Tower
Profil
Dost širokospektrální otázka... Obecně tady AdFox platí jako reklamní systém "pro všechny", což je výhodné pro spíše malé projekty apod. Stejně na tom je bbKontext, jen mi jeho grafické zobrazení není moc milé. Když se k tomu přidá bbText, o jehož cílení by šlo prodiskutovat hodiny a stejně bychom nedosáhli kýženého výsledku, nebo právě - je to skoro bez cílení + někdy i otravné - nyní zda je to dobře, anebo není. Pro větší projekty bych volil raději Etarget. Potenza kvůli ŽL je také pro nadšence obvykle nedostupná, ale na druhou stranu obsahuje jak textovou, tak grafickou reklamu a navíc zde inzerují častěji relativně větší firmy.

Asi bych se vyhnul různých výměnných grafických systémů typu billboard.cz, dnes jsou lidé již dost imunní (bannerová slepota), případně na to mají prográmky. Na zváženou také stojí různé výměnné reklamní systémy textových inzerátů s možností odkupu kreditů - nemusí se to hodit všude kvůli slabší základně členů. Ale zase pro vlastní prezentaci spíše technických projektů to není špatné. V tomto ohledu mi nejvíce komerční a tudíž s nejlepšími předpoklady pro námi probírané téma vychází Reklalink.
Werner
Profil
Adofox nevím, můžu vřele doporučit Etarget.cz, S potenzou jsem toho moc nevydělal, nabídky jsou především provizního rázu (affilate).
quinux
Profil
Werner
můžu vřele doporučit Etarget.cz
Taky bys měl, ale upozornit, že na etarget je třeba min. 30 000 zobrazení měsíčně (pokud to teda nezměnili)
Anonymní
Profil *
já mám adfox a zdá se mi to celkem fajn, vydělává to docela dobře. Ještě jsem chtěl vyzkoušet reklamu od google.cz, máte s tím někdo zkušenost?
quinux
Profil
Anonymní
AdSense od googlu u nás dosud nelze použít.
Anonymní
Profil *
quinux: dík, tak mě nemusí nic trápit :-)
Anonymní
Profil *
Můžu se zeptat na ten Etarget.cz ?

Musím mít živnostnák nebo stačí jen registrace, 30 000 zobrazení/ měsíčně a pak se můžu těšit na penízky ? :-)
Inpocasi
Profil
Asi nemusíš být živnostní
jersywoo
Profil *
No zase potenza není takové terno. Nabídka reklam dosti mizivá=výdělky taky nic moc.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0