Autor Zpráva
DyBoy
Profil
http://zajezdy.jen-tak.net/

Na této stránce se pokouším rozvinout pokus o vydělávání na www.invia.cz.

je pár dnů star, ale zajímalo by mě, jestli bude mít alespoň nějaký úspěch. hm. Snažil jsem se hlavně o přesunutí na placenou doménu, kde by neobtěžovala ta reklama, ta podle mě moc důvěry nepřidá.
Richi
Profil
ja mám menu uplne dole, chce to optimalizovat pro prohlížeče ...
jinak design je ok, něco podobného jsem chtěl taky dělat ale pak jsem byl línej, vydělávat to jistě bude, jen ti tam někdo musí chodit :-)
DyBoy
Profil
ja mám menu uplne dole, chce to optimalizovat pro prohlížeče ...


Aha, to se poupraví. Dík za odpověď, přece jen, to prodávání zájezdlů mě začalo bavit, když na svým osobním weblogu to vydělává asi kilo deně, tak uvidíme, co kápne z tohohle :)
DyBoy
Profil
Teď jsem si všiml, že je to pěkně uskočený v IE. o reklamu se postarám, to mi docela jde. tak uvidíme :)
DyBoy
Profil
ja mám menu uplne dole, chce to optimalizovat pro prohlížeče ...


tak už to valí i v ie. bylo to reklamou invie v sidebaru. Budu to mustev ložit přes widget.
Richi
Profil
ted ji mám nahoře :-)))
DyBoy
Profil

ted ji mám nahoře :-)))


Měla by být vedle v sidebaru...

tak a teď mi už jede ve všem, vše jsem odzkoušel a v ie jen kapku uhýbá doleva... Nic vic tam není. nebo mám jiné verze prohlížečů, ale aktuální, tak nevím.
Richi
Profil
jj v IE ti to uskakuje jinak je to hezké :-)
DyBoy
Profil
Nejsem nijak zvlášť dobrý kodér, ale pokusím se to napravit.
Werner
Profil
Úspěch to bude mít až získáš kvalitní zpětné odkazy, což by se zajímavým obsahem mohlo jít. Nicméně doporučuji zrušit systém weblog, dělat web staticky. Na index hodit optimalizovaný text na KW zájezdy, last-minute... Vizuálně je to málo "cestovatelské", dal bych do hlavičky nějakou pláž nebo moře....
Werner
Profil
Jo a měl bys zrušit odkazy typu http://zajezdy.jen-tak.net/?page_id=46, řešit to buď
zajezdy.jen-tak.net/recko nebo ještě lépe recko.jen-tak.net.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0