Autor Zpráva
Undertaker
Profil *
lolec, na mem nejmin navstevovanem webu mam reklamu invia (navstevnost cca 1-5 lidi dene :D) a naky dobrocinec mi tam klika na reklamu ze tam ted mam 330KC...nemuzu za to dostat ban? je to spis chyba u nich ze dovolej klikat vickrat z jedne IP ne?
Casero
Profil
Undertaker
neměl bys za to dostat ban...1 ip se muže opakovat jeden den..je to v pravidlech tak maj smůlu
Richi
Profil
jistě se kliky nezapočítají pokud klikne jeden uživatel na banner víc krát za den, takže se nemusíš bát, pokud nepodvádíš ty tak je to ok :-)
Undertaker
Profil *
neklikam ja a cely je to naky divny, napada me ze su treba nekdo dal tu jejich stranku jako homepage (pres moje id) a ma dynamickou ip protoze mi to ukazuje za dnesek zobrazeni 0 kliknuiti 28 :D
DyBoy
Profil
Mě se to aky děje, z toho si nic nedělej, já jednou měl : 5 zobrazení a 189 kliknutí :D
Richi
Profil
DyBoy
to je asi proto že se počátají pouze zobrazení bannerů a ne textových odkazů, takže jstli máš i textové odkazy tak ty se do zobrazení nepočítají ...
otázek
Profil *
Víte o tom, že musíte mít u pertnerkého programu invie prodaný alespoň 1 zájezd ??? Každý říká, jak je to výhodné a jak jsou to snadno vydělané peníze.. ale připadá Vám opravdu lehké, aby někdo koupil zájezd přes Váš web ? Veškerá provize s kliknutí na bannery se vyplácí až když si někdo objedná alespoň 1 zájezd.. je to v podmínkách.. víte o tom vůbec ?
Richi
Profil
jasně že o tom každý ví, umíme číst :-) je to férové a není problém prodat desítky zájezdů ... konverze se cca 1 prodaný zájezd na 200kliků
pe3k
Profil *
holt ono všechny takové affiliate programy vypadají na první pohled zajímavě, ale když se nad tím člověk zamyslí, tak je většinou problém fakt něco dostat. V případě invie snad jediná možnost koupit si zájezd u nich sám přes vlastní stránku :-)
Tak si říkám, že asi spustím affiliate program na svém webu LoLec.cz webdesign webhosting domény. Kdo přivede zákazníka, má 20% ze zisku! :-)
Radek Gabčan, INVIA.CZ
Profil *
Dobrý den,

rád bych uvedl, že k úspěšné spolupráci v rámci našeho affiliate programu určitě není jediným způsobem jak se "dostat k penězům", koupit si zájezd sám přes sebe. Jako dobrý argument jistě poslouží naše tisková zpráva INVIA.CZ vyplatila v roce 2006 webmasterům téměř 3 miliony . V případě jakýchkoliv dotazů ohledně affiliate programu INVIA.CZ jsem vám k dispozici na partner@invia.cz

Přeji příjemný den

Radek Gabčan, INVIA.CZ
Lexter
Profil
pe3k

To ne, já když jsem přes invii opravdu vydělával (dost dávno), tak jsem měl přibližně 1 zájezd na 100 kliků, takže to byly slušné prachy, ale nemám čas ten web znovu otevřít a udržovat, což je i škoda.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0