Autor Zpráva
Anonymní 1
Profil *
Zkuste na seznamu vyhledat AAA http://search.seznam.cz/searchScreen?w=aaa&mod=f a vizte na placené výsledky. Zajímalo by mě, jestli tohle povolil nějaký ziskuchtivý obchodník, nebo to ani jejich nadříreným nevadí. Já osobně jsem chvilku v jednom z vyhledávačů z velké trojky pracoval, ale tohle by tam nikdo nepovolil, paac to nejenom neni pro uzivatele žádným přínosem, vidět 3 stejné reklamy, ale navíc to vypadá dosti blbě, zvlášť na portálu, který má plnou hubu keců o svých jedinečných službách, přínosech a vymoženostech. Na googlu by s takovou reklamou neměli šanci. Je cosi shnilého v útrobách té hypermoderní červené ***
Nox_lbc
Profil
O co mi je po tom ? Co čekáš, že uděláme? Tohle si piš do osobního blogu a ne sem ...
BaTeCzKo
Profil
Nox_lbc
O co mi je po tom ?
Vůbec nic. Řekl bych že to uvádí více-méně jako zajímavost - určitě si nemyslí, že uděláme na seznam policejní zátah kvůli třem stejným reklamám pod sebou. Takže klid.
Polaroid
Profil
Nox_lbc
Velice příjemná reakce, jen tak dál.
Werner
Profil
No mezi námi, co třeba:

http://search.seznam.cz/searchScreen?w=smradlav%C3%A9+pono%C5%BEky&mod =f

Tam Vás reklamní proužky nezarážejí? ;-)
Bubák
Profil
Werner
Anonymnímu 1 slo o tři stejné reklamy po sobě. To ho zarazilo.

Servery žijí také z reklamy, je to jejich zdroj peněz. takže mě zarazí pouze velmi vlezlá reklama, flash nad obsahem stránky, ale toho se dá v dobrých prohlížečích jednoduše zbavit. Bohužel to odnesou i ti méně vlezlí.
peter6
Profil *
Double serving neje akceptovany u inych programov
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0