Autor Zpráva
Kubula
Profil *
Dobrý den, máte nekdo nějakou zkušenost s affiliate programem od H1.cz. Nedávno to spustili a chci se zeptat, jestli se registrovat. Tři sta se mi zdá jako dobrá provize. Díky, Kuba
Anonymní
Profil *
Kubula
Moc bych v tom smysl neviděl. Spíše bych v tom viděl jako záměr h1 získat zpětné odkazy na svůj web. PS čistá spekulace.
Richi
Profil
nevidím na tom nic špatného, pouze si myslím že taková reklama je vhodná pouze na pár webů, jako je například JPW, na normálních webech to nemá smysl, výkon bude slabý, jestli vůbec nějaký bude, to je jako s affiliate na webhostingy ... taky na tom nikdy nikdo nic nevydělal :-)
Anonymní
Profil *
Nedovedu si představit, že by to někdo z mého webu odklikl. Jak říká Richi na normálních webech to nemá smysl.
Nox_lbc
Profil
Jak říká Richi na normálních webech to nemá smysl.

A na nenormálních ano ? Což takhle na obyčejných webech to nemá smysl ;-)

P.S.: Jen chci touto větou poukázat na nesmyslnost tohohle affiliate na obyčejných webech ... zámotáno ? ano ;-)
Werner
Profil
Ona to zas tak vysoká provize není, vzhledem k tomu, že to školení stojí tuším kolem 4000.- a to je dost drahé (obecně - věřím v návratnost té sumy) - objednávek nebude moc, ani na JPW. Když už uvažujete o H1, zkuste http://www.webhosting-c4.cz/vydelavejte-s-c4. Jestli školení webdesignu nebo webhosting, to je relativně jedno. A provize 500.- z ceny webhostingu 1200. To je hustý ;-)
Retal
Profil
Affiliate programy musí být na vlas cílené na publikum vašich stránek, jinak budou vykazovat jen mizivé výsledky.
Michal Krutis
Profil *
Affiliate program jsme opravdu nespouštěli kvůli zpětným odkazům. Jde o podporu prodeje školení a také o to, jak dát (nejen) spřáteleným webům možnost získat benefit za doporučování našich školení.

Cena školení je od 1950 Kč do 4950 Kč. Ale většina je za 2950 Kč.

Logicky u hostingu je vyšší provize, protože na každý nový založený hosting provozovateli nevzniká tolik nákladů, jako nám za každého dalšího účastníka školení. Mohou si dovolit dát vyšší provizi. Ale s nabídkou hostingu zasáhnou zase méně lidí a jsou v daleko vyšším konkurenčním prostředí.

V rozhraní pro affiliate partnera samozřejmě doporučujeme, aby se odkaz na školení objevoval na stránkách, které s tím mají určitou spojitost. Pokud naše školení navštívíte a napíšete o něm, tak je to ideální místo pro odkaz. Navíc váš web nemusí být celý jen o SEO, webdesignu, internetovém marketingu, apod. Stačí ta jedna stránka.

Michal Krutiš
H1.cz
Sn0za
Profil *
Na to C4 jsem ted koukal. Zajimavy. Kdyz je v ty cene 1200 Kc i domena, to asi moc pri provizi 500 Kc nevydelaji, co? :-)
BTW, ten odkaz je spravne http://www.webhosting-c4.cz/vydelavejte-s-c4

Jdu jim napsat.
Werner
Profil
Jinak dobryweb.cz taky spustil provizní systém, 350.- za objednávku
k
Profil *
Jinak dobryweb.cz taky spustil provizní systém, 350.- za objednávku

Zkusenosti mam dobre:) Ale pokud nemate web zabyvajici se vecmi okolo internetu, tak asi moc penez nevydelate.
k
Profil *
eh zkusenosti mam dobre s dobryweb.cz. Affil od h1 jsem nezkousel.
cesar
Profil
Mohu se zeptat, zda prozradíte, co tam máte za systém? Nebo můžete mi někdo doporučit nějaký prověřený a aby byl plně v češtině.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0