Autor Zpráva
Retal
Profil
O Text Link Ads tu už byla řeč v souvislosti s jejich kalkulačkou na výpočet ceny zpětných odkazů (na jedné své stránce s PR5 bych vydělal měsíčně cca 2800 Kč (v závislosti na kurzu dolaru, který teď bohužel klesá) za 4 odkazy na titulce).
Pokud by to někoho zajímalo, tady je článek o tom, jak Text Link Ads přesně fungují:

Text Link Ads - vydělávejte prodejem zpětných odkazů

Mimochodem mě napadá - to, že dolar klesá, nemusí být nutně nevýhodné. Na druhé straně totiž klesá cena zpětných odkazů!
Půjdu se podívat, který z mých projektů by potřeboval trochu šťávy. :-)
Michalek II
Profil *
vždyť jsi tady o tom svém článku psal, nedávno ... tak mi to připadá že tady tak trochu spamuješ ....

a mimochodem jsem to také vyzkoušel a musím říct že sice stránky psané v češtině přijímají ale
odkazy na nich se prakticky neprodávají, takže asi tak, je to jen zbytečné mrhání časem ....
Retal
Profil
Michalek II
Hehe, tenhle článek je několik dní starý, to sis mě nejspíš s někým spletl (s Nishkamem?).
A co se týče českých stránek - souhlasím s tím, že stránky s PR pod 5 asi odkaz neseženou.

Já osobně se na Text Link Ads poohlížím spíš po nákupech. Dají se tam najít slušné nabídky.
MichalekII
Profil *
osobně jsem to zkoušel právě na stránce s PR 5, můžeš uvést nějaký příklad česky prsané stránky která zde prodala odkaz?

ano asi jsem si vás spletl, avšak musím i nadále trvat na svém názoru o spamování ...
PCMark
Profil
pokud vím tak cena odkazů se stanovuje dle Alexa ranku, takže by mělo být jedno jaký má web PR
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0