Autor Zpráva
Retal
Tak AdSense bylo spuštěno v češtině a slovenštině. Zatím v tom mají hokej a neupravili všechny stránky, ale je to tu!

Tisková zpráva

AdSense - tipy do začátku
ninja
Diky za bleskove info!
Retal
ninja
Není zač, vždyť na to někteří z nás už netrpělivě čekají! :-D
Acci
Jo, já už asi rok ;)
Timy
No nevím, zatím mi to nenachází žádnou relevantní reklamu ani na jednom ze dvou webů, na kterém jsem to zkusil... :-/
Retal
Timy
Dej tomu čas, z mé zkušenosti - pokud je web zaindexovaný - až hodinu. Můžeš to snad urychlit, když párkrát nasucho obnovíš stránku.

A nezapomeň, že inzerenti v AdWords na to taky teprve musejí zareagovat - zapnout inzeráty pro obsah.
Timy
Retal
Relevantní reklamy by se měly začít zobrazovat do 72 hodin. Asi jsem moc hrrrr :-)
Acci
Teď jsem ho zkoušel na jednom webu na hostingu WebZdarma, a místo reklamy od Googlu se zobrazovalo reklama od WZ. Nesetkal jste se někdo s tím?
Anonymní
Profil *
Lze nějak zjistit vhodnost webu již před registací (podle slov, jestli je dostatečně kontextový)?
AlešD
Tak jsem to zkusil na bloku a mám tam varování o příchodu hurikánu. To je nějak mimo misku, zdá se. Aha, už jsem si to přečetl u Milana Kryla, 72 hodin počkat, ale přesto hurikán?
Acci
AlešD
Při vytváření si můžeš nastavit, zda v případě nedostupnosti reklamy zobrazovat nekomerční odkazy, vámi vybranou webovou stránku nebo prázdné místo.
Michalek II
Profil *
Já jenom nechápu vaše nadšení, vždyť je tu u sposta českých kontextových systémů, které fungují dobře včem je adsense jiné či lepsí???
Acci
To sice ano, ale většina trpí velmi malým počtem inzerentů => nerelevantní reklamy => malý clickrate => malé zisky.
Anonymní
Profil *
A ještě adsense má jméno
Michalek II
Profil *
Acci

to je pravda, ale je to m adsense skutečně lépe? Nechci být negativistický, skutečně to nevím, jen se ptám ...
Timy
Michalek II
Na stránce o goniometrických funkcích se mi objevuje reklama na "Měření tahu, tlaku a síly", myslím, že v rámci možností (a s ohledem na to, že další relevantnějších odkazy by měly do 72 hodin přijít) je to celkem slušný pokrok od kanálových poklopů, které se mi objevovaly, když jsem používal AdFox....
In-pocasi
Profil *
Web o filmech -http://www.csfd.cz/premiery_dvd_pg.php?sekce=2 adfox-reklama na hodinky... to je opravdu cílená reklama
Acci
Michalek II
Řeknu ti to takto:
AdFox:
Čtyři dny používání na webu s 1000 návštěvníky (podle Toplistu) - clickrate 0,03%, vyděláno 9 Kč
AdSense:
Pět hodin používání - zobrazení 151, clickrate 0,66, vyděláno 0,05$ (asi 1,1 Kč)
Timy
Mimochodem nebude se to pořád počítat v dolarech, že ne?
Anonymní
Profil *
Jak je to s adsense, kdyz oficialne podnikam a chtel (mel) bych si to zapocitat do oficialnich prijmu z podnikani? Je to nejak osetreno? Mate nejake zkusenosti?
Richi
Michalek II
Přesne jak říkají, české systémy mají málo inzerentů = nedodávají relevantní odkazy = je málo prokliků = vyděláš zoufale málo ... AdSense je jiný, od půlnoci do ted jsem na jednom webu vydělal víc než na 5 webech za celý den u reklam z AgFoxu :-) už je jdu vyměnit všude ...

Anonymní
Musíš to zdanit tak jako každý jiný příjem.
Michalek II
Profil *
dekuji za vaše názory a beru to jako kladnou referenci ... a nasadím to také

z českých systémů používám adfox (hrubá nespojest) a bbkontext (zatím spojenost, uvidím jak se ukáže adsense)
JersyWoo
Adsense mohu doporučit, když předčasně zhodnotím nasazení adsense na freemp3.cz (24 hodin) tak zisk je 3 krát větší než se mi podařilo dostat z CZ reklamních systémů.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.