Autor Zpráva
tomas66
Profil *
Zdravím,
jaké máte zkušenosti s etarget a jejich placením za kliknutí na reklamy na mém webu ?

Platí Vám včas nebo pouze mě vždycky pozdě ?
Richi
Profil
záleží co je podle tebe pozdě, pravdaže nějaké zpoždení v řádu pár dnů je normální u všech firem :-)
osobně nemám problém s platbami od etargetu
JersyWoo
Profil
OT Richi: máte zajímavý přístup k podnikání (citace:"pravdaže nějaké zpoždení v řádu pár dnů je normální u všech firem "), s vámi musí být radost obchodovat, když považujete za normální pozdní placení.
Richi
Profil
JersyWoo
nevím odkud jsi ale já žiju v CZ a ne na Marsu :-)

vem si že třeba v etargetu (!příklad!) nemá účetní celý měsíc co dělat, pak ji přijde během týdne 2000 faktur, myslíš že to stihne zaplatit za týden? neee, v klidu to platí další 3 týdny než ji dojdou nové faktury, to je proste logická věc a tak se stane že hold občas nekdo dostane zaplaceno o týden později ... normální věc ... žádný stres :-)

p.s. vykat si snad nebudeme když spolu neobchodujeme :-)
VitaZ
Profil
nekdo dostane zaplaceno o týden později
No a někdo o dva měsíce :-(
tomas66
Profil *
No a někdo o dva měsíce :-(


bohužel :(
tomas66
Profil *
.....vem si že třeba v etargetu (!příklad!) nemá účetní celý měsíc co dělat, pak ji přijde během týdne 2000 faktur, myslíš že to stihne zaplatit za týden?.....

Tak mají přijmout více účetních, firma která má milionový zisky týdně má na to být připravená
Richi
Profil
tomas66
to byl příklad, co já vím jestli jich tam nemají 20?!
a mimoto k čemu? aby tam sedelo 3 týdny 5 účetních a nic nedelali a pak aby stihli vše zaplatit za 5 dní??
lidi, až budete podnikat zjistíte že týdení prodlení s platbou je ješte hoodne dobré!

VitaZ
ale to už je problem nekde jinde, cca po 2 týdnech když ti nedorazí platba použij kontaktní email a zeptej se kde je problém a ne že čekáš 2 měsíce, chyba, překlep, cokoliv muže nastat u každého, přece jen to dělají lidi ...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0