Autor Zpráva
anonymní
Profil *
Chci si dát na svoje stránky Google AdSense, ale internet mám společně se asi 150 uživatelama a máme tudíž stejnou IP aderesu. Bojím se toho, že když někdo z nich klikne na reklamu, aby si Google AdSense nemyslel, že klikám já a nezrušili mně účet. Nedá se toho nějak vyvarovat nebo upozornit na to Google AdSense . Děkuji moc.
quinux
Profil
anonymní
IMHO s něčím takovým určitě počítají a mají to nějakým způsobem ošetřeno, nejsi sám kdo má sdílenou IP :)
fanous
Profil *
Můžu si dát na své stránky reklamu na google společně s adfoxem?

Myslím, že na google jsem četl, že se to nesmí, nicméně už jsem viděl nejeden web, co to tak měl.
Jak to teda je?
Timy
Profil
fanous
Nesmíš, porušuješ tím pravidla.
smajli
Profil
fanous
asi by si to neobhájil slovy "ale jinde to mají" :)
anonymní
Profil *
děkuji moc... takže se nemusím podle Vás bát ? děkuji
Nox_lbc
Profil
děkuji moc... takže se nemusím podle Vás bát ? děkuji

Nevím, já bych to neriskoval ... IP adresa nebo rozsah IP adres se dá přeci filtrovat (?)(!)
quinux
Profil
Nox_lbc
IP adresa nebo rozsah IP adres se dá přeci filtrovat
Jak chceš odfiltrovat všechny komunitní, školní či firemní sítě, které většinou jedou přes nat? :)
Nox_lbc
Profil
Jak chceš odfiltrovat všechny komunitní, školní či firemní sítě, které většinou jedou přes nat? :)

Myslel jsem tu, přes kterou jede on ;-)
anonymní
Profil *
Tak podle Vás co bych měl udělat ? Děkuji moc za všechny rady (například napsat to na Google AdSense nebo pouzít nejaky program)
quinux
Profil
anonymní
IMHO google má podporu takže napiš jim a zeptej se. To je asi nejlepší rada, kterou můžeš dostat. :)
Tower
Profil
Čistě logicky, proč byste měl filtrovat skupinu přibližně 150 uživatelů, kteří by třeba i rádi klikli na reklamu, čímž Vám potažno zvýšili provizi, jenom proto, že mají náhodou stejnou IP adresu. Podobné je to i u dynamických IP, tady taky není zaručeno, že osoba se stejnou adresou, se kterou se bylo přihlášeno do administrace, neprokliká hned několik inzerátů. Pokud zaměstnanci Googlu alespoň trochu přemýšlejí, tak jim to nebude vadit nebo se alespoň na to předem dotáží.
Retal
Profil
Přidej si do kódu kód, který pro tvou (vaši) IP adresu zapne testovací provoz. Zobrazení a kliky nebudou započítávány a nemůžou tě ohrozit.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0