Autor Zpráva
Inpocasi
Profil
Už asi týden )dnes je to 20 dní) před svátkami Vánočními sem se jich na něco ptal a oni neopověděli dodnes (před týdnem jsem se ptal táké a také nic). Je to tím že skrachovali nebo Vánočními svátky?
Nox_lbc
Profil
skrachovali

určitě nezkrachovali

Vánočními svátky

bingo ...
Richi
Profil
Inpocasi
ehm týden má 20 dní? :-) lol
habendorf
Profil
ehm týden má 20 dní?

To je dlouhý týden. Většinou to je ten před svátkem sv. Berouse :o)
Acci
Profil
Richi
Inpocasi to chtěl asi napsat trochu jinak: Už asi týden před vánočními svátky, dnes je to už 20 dní,....

Inpocasi
Příště si po sobě příspěvek alespoň jednou přečti.
quinux
Profil
Inpocasi
Myslíš, že jsi jediný kdo jim píše? ;o)
Martin Kuželka
Profil
Myslím, že také dost záleží na tom, co jsi jim napsal za dotaz :) Pokud se nepletu, tak na dotazy odpovídají vcelku svižně, ale možná se pletu.
Inpocasi
Profil
Stále neodpověděli :-(
fanous
Profil *
mě dneska neschválili web :o) to je super den
Inpocasi
Profil
Dneska jsem svůj dotaz zopakoval a do 2 hodin mi odpověděli (a zároveň odpověděli i na ten původní)
fanous
Profil *
Ahoj všichni webmasteři :-)

dneska mám velkou radost, konečně mi schválili google reklamu :-) (sice na potřetí, ale schválili)

Jenže při registraci jsem uvedl jen jeden web a google reklamu bych chtěl použít na všech mých 3 webech? Musím o to nějak navíc ještě žádat ?
nightfish
Profil
Musím o to nějak navíc ještě žádat ?
ne, reklamy můžeš zobrazovat na všech webech, které splňují pravidla Google AdSense...
fanous
Profil *
nightfish: díky moc a ještě jeden dotaz. Jedno pravidlo je že musím odělat všechny reklamní systémy podobné google (adfox...) platí to i pro bannerové reklamy (reklama24?) ?

Ted jsem si všimnul, že na své stránky můžu dát i grafické bannerové google reklamy
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0