Autor Zpráva
saix
Profil *
Zdravim,

hned upozornuji pro ty stourave, ze se muj dotaz netyka primo e-komerce ve smyslu webove reklamy, ale verim, ze tady mozna naleznu vetsi mnozstvi zainteresovanych lidi nez na nejakem business serveru, kde nebudou mit o mem konkretnim problemu mozna ani zdani...

chci prodavat pocitacove hry pres e-shop, jeden jediny problem, ktery mi zbyva vyresit, je velkoobchodni dodavatel her... zkousel jsem nejake hledat pres vyhledavace, ale vzdy jsem skoncil jen na nejakych pofidernich firmickach s nabidkou 10ti titulu... mam to chapat tak, ze je potreba uzavrit smlouvu s cca 20ti firmami (jejichz layout webu nekdy bohuzel pusobil az natolik neprofesionalne, ze bych se tam bal objednat i ponozky)? nevite nekdo o nejakem distributoru her pro ceskou republiku, od ktereho by bylo mozna nakupovat pro maloobchodniky a mel by rozumne siroky zakladni sortiment titulu?
H13
Profil
Já bych viděl největší problém v myšlence rozdělení obchodu na velkoobchod a maloobchod... V dnešní době přemýšlet o tom, že ti velkoobchod dodá zboží (služby) a ty je v maloobchodě prodáš...E-shop je elektronický obchod, tady dle mého názoru na velkoobchod moc nesázej

V dnešní době znamená v některých případech velkoobchod pouze reklamní trik...Hodně podnikatelů jezdí do M.kra, protože se cítí být výjmečnými, když po nich chtějí u vchodu kartičku s občankou, ale při tom to samé zboží lze sehnat i levněji v jiných marketech a bez kartičky, bez občanky, bez kontroly zboží v košíků... Marketing je krásná věc
D1ce
Profil
saix
IMHO nejlepší vejvar asi bude distribuovat hry z Polska a schánět k nim český lokalizace.
saix
Profil *
no dobra.. takze proste musim uzavrit smlouvy primo s distributory? jen ten des pri faktu, ze skoro kazdou hru distribuuje nekdo jinej bych se musel zblaznit... to se me nejak nezda :-/
H13
Profil
distribuovat hry z Polska a schánět k nim český lokalizace

No já nevím, měl jsem možnost (povinnost) sestavovat novej počítač více dětem. Oni už se vůbec nenamáhají instalovat si hry a ještě si do nich dávat češtinu... První jejich krok je Internet, flashový hry a jazyk je nezajímá
quinux
Profil
saix
No tak pokud to lze tak bys měl určitě lepší uzavřít smlouvu přímo s distributory než nakupovat ty hry přes velkoobchod, protože každý takovýto zbytečný článek nakonec zvyšuje cenu hry a ty pak nic neprodáš ;o) Ale co vím tak třeba cenega.cz nebo topcd.cz jsou velké firmy, které mají velkoobchod s širokou nabídkou.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0