Autor Zpráva
Trája
Profil *
Zprovoznil jsem na svých stránkách reklamu Adfox. Reklama běží zhruba týden a ukazuje něco přes 2300 zobrazení. Nicméně kliky jsou za celé období 0. 0 % provize, 0 % CTR. Sám jsem zkoušel dvakrát nebo třikrát na reklamu kliknout. Po kliknutí jsem se v pořádku dostal na inzerovanou stránku.

Máte tušení, proč adfox nepřičítá žádná kliknutí? Děkuji.

(Jedná se o web www.gjvjmazaci.wz.cz)
llook
Profil
S tímhle bude asi nejlepší obrátit se na podporu Adfoxu.
D1ce
Profil
Trája
Asi to bude tím, že já tam žádnou AdFox reklamu nenašel.
Btw. Na jedné stránce máte chybovou hlášku, ale už si bohužel nepamatuji na které.
Bubák
Profil
Já reklamy adfox viděl, prošel jsem celé horní menu v různých prohlížečích a pouze na první stránce reklama adfox není není. Na žádnou reklamu jsem nekliknul ;-)
D1ce
Profil
Bubák
Tak to asi bude tím, že mám 6 dpt. Já bych klidně i klikl, často totiž klikám na reklamy abych autorům přivydělal nějakou tu korunu. ;) Ale asi už to moc nefachá páč mou ip asi fšechny stránky znají. :P
Timy
Profil
D1ce
"často totiž klikám na reklamy abych autorům přivydělal nějakou tu korunu."
to nedělej, prosím, ničíš tím reklamní systémy a v konečném důsledku tomu človíčkovi spíš ubližuješ, než pomáháš. Jestli máš tak dobré srdce, pošli mu své peníze, ne peníze někoho cizího.

Trája
u AdFoxu bych se nedivil, kdyby z těch x návštěv opravdu na reklamu nikdo neklikl :o). Co se týče tvých kliků - možná to mají jištěné a "vlastní" kliky filtrují. Každopádně jak říká llook - zeptej se přímo u zdroje.
Bubák
Profil
často totiž klikám na reklamy abych autorům přivydělal nějakou tu korunu.
Klikáním se nevytváří žádná hodnota, takže aby někdo vydělal, musí někdo jiný prodělat. V tomto případě to je zadavatel reklamy. Vydělali by, kdybys něco (vytvořenou hodnotu) koupil.
Omlouvám se za OT a za zjednodušení.
gyoja
Profil
Ta reklama se mi tam zobrazuje v IE, ale ne ve FF
Bubák
Profil
Ta reklama se mi tam zobrazuje v IE, ale ne ve FF
Nemáš ji náhodou bloklou? Mi se zobrazuje - Mozilla Firefox 2.0.0.1, jiné FF se mi nechce zkoušet.
Richi
Profil
2300 zobrazení je málo, u AdFoxu je opravdu poměr zobrazení a prokliků zoufale slabý, zkus AdSense ...
Anonymní
Profil *
Trája
No možná, že kromě tebe na ty reklamy skutečně nikdo nekliká, systém si určitě bude nějakým způsobem hlídat falešná klinutí, proto se tvoje kliknutí nejspíš nezapočítávají
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0