Autor Zpráva
Bierhoff
Profil
Prosím, co byste doporučili udělat s reklamní plochou informačního a poradenského webu o zdraví s 1500 návštěvníky denně - kolem 8000 impresí denně, 250 000 impresí měsíčně.

Nevíte jakou provizi dává Billborad.cz provozovatelům webu? Kolik tak může takový web vydělávat?
Richi
Profil
No nejak se mi nezdá že by Billboard vyplácel peníze za imprese, každopádne možná se pletu. Jinak není nic lehčího než napsat na kontakty u Billboardu ne?

Proč nezkusíš aktuálně tak oblíbený AdSense?
Bierhoff
Profil
Přijde mi, že z bannery by mohly generovat větší příjmy. O provizích z AdSense jsem se nic nedozvěděl, máte nějaké osobní zkušenosti? Jaký je proklik - provize atd.
Martin Kuželka
Profil
Bierhoff: provize za proklik je různá - od pár centů po desítky dolarů. Chce to vyzkoušet aspoň na pár dnů, tím nic neztratíte a třeba zjistíte, že se na Adsense vydělává lépe, než jste myslel...
quinux
Profil
Richi
No nejak se mi nezdá že by Billboard vyplácel peníze za imprese
IMHO vyplácí, ale je potřeba mít u něj zlatý účet a ten nemůže mít kde kdo ;o)

Bierhoff
Přijde mi, že z bannery by mohly generovat větší příjmy.
Při tvé návštěvnosti spíše ne. Ale těžko říct.

O provizích z AdSense jsem se nic nedozvěděl, máte nějaké osobní zkušenosti? Jaký je proklik - provize atd
Sdělit míru CTR by bylo v rozporu s podmínkami užívání. A provize - o tom teď každý píše. Hlavně Hulán se chvastá kolik doláčů nevydělává ;o)
Retal
Profil
Martin Kuželka
Desítky dolarů za proklik těžko.
Dolphi
Profil
Prosím autora vlákna o bližší specifikaci webu (možno i soukromě - tomas.krcal@gmail.com). Měl bych zájem o případnou spolupráci.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0