Autor Zpráva
Nathan
Profil *
Nedávno jsem zrušil stránky. Ozval se mi jeden zájemce, že by měl zájem o koupi.
Návštěvnost se pohybuje okolo pětiset, v atraktivním období návštěvnost pravidelně přesahovala 2500. (měřeno toplistem a awstats). Žádné databáze a žádný redakční systém. V google je stránka po napsání tématu na prvním místě (PR 4). Hosting a doménu (com) mám zaplacenou ještě na téměř 11 měsíců (u cesky-hosting.cz).
Nerad bych tu uváděl odkaz...

Každopádně bych chtěl znát Váš názor na to, kolik si mám říct
habendorf
Profil
Každopádně bych chtěl znát Váš názor na to, kolik si mám říct

No když nám to neukážeš, tak co bys asi mohl čekat za odpověď?
JersyWoo
Profil
Při nákupu komunitních webů jejich hodnotu určuji podle přibližného reklamního zisku (odhadovaný budoucí) za 1 kalendářní rok.
Timy
Profil
JersyWoo
Jen tak pro mou informaci: To je obecný nebo osobní úzus?
JersyWoo
Profil
Nejspíš osobní. Ale dříve jsem tenhle úzus někde od někoho zdělil.
Marek Prokop
Profil
Ono to většinou bývá tak, že majitel webu nechce jít pod dvouletý výnos, kdežto pro kupce je i jednoletý spíš moc. YouTube a spol. jsou samozřejmě výjimka.

Nathane, pošlete mi případně podrobnosti na marek@sovavsiti.cz, třeba mě ten web bude zajímat.
Tomas Beranek
Profil *
Podle moudrych investicnich knizek je reálná cena na úrovni 1/4 rocního obratu. Ale je to samozrejme individualni. Rozhodne chtejte co nejvic!

Tomas Beranek
otázek
Profil *
Nathan Já vím jedno.. pokud bys sem dal odkaz a je to opravdu tamticky zajímavý web, je klidně možný že by se cena vyšplhala astronomicky nahoru :)
otázek
Profil *
Tamticky znamená tematicky :))
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0